Skocz do zawartości
isrin

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taki pomysł żeby dodać do wszystkich regulaminów taki podpunkt.

 

Jeżeli ktoś wchodzi na Serwer,Forum,TS'a-3 z twojej winy bo ( Dałeś Hasło , Nie wyłączyłeś komputera lub z innych przyczyn ) i ta osoba zostaje ukarana banem kompletnym to ty jako właściciel nicku także zostajesz ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że to dobry podpunkt, ponieważ niektórzy nie rozumieją tego, że za swój nick trzeba być odpowiedzialny.

 

Skąd admin może wiedzieć czy to akurat właściciel nicku popełnił przewinienie czy jakaś inna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gruby co ty się tym tak przejmujesz ? Praktycznie wszędzie to piszesz, żeby zamykać temat bo nie ma H@... Może by inni się jeszcze wypowiedzieli?

 

 

 

Jestem na TAK.... Każdy powinien dbać o swój wizerunek, w tym przypadku o nick. ( Chyba że chodzi o podszywkę, wtedy to zmienia postać rzeczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Uważam, iż jest to dobry pomysł, jestem za DODANIEM takiego podpunktu w regulaminie.

 

Tylko ja bym to ujął mniej więcej w ten sposób :

 

 

 

Jeżeli udostępniłeś komuś swoje dane, zostawiłeś włączony komputer bądź z innych przyczyn ktoś mógł korzystać z Twojej "tożsamości" na serwerach, forum, TeamSpeak'u 3, jesteś odpowiedzialny za jego poczynania i jeżeli zostanie on ukarany banem permanentnym bądź inną formą blokady/zablokowaniem dostępu, musisz się z tym pogodzić i odczekać, aż ban się skończy, a w przypadku bana permanentnego przyjąć godnie zaistniałą sytuację i pogodzić się z wynikiem Twojej nieodpowiedzialności...[/u]

 

 

 

Używanie koloru zielonego jest zabronione! dostajesz +10% za ten kolor i nie znajomość regulaminu!.//jupik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Majkel ładnie napisał, może troszkę "przydługo" jak na punkt regulaminu :P Ale przyda się taki motyw, bo ludzie nigdy tego nie rozumieją albo po prostu bronią się argumentem, że nikt im tego nie powiedział, nigdzie to nie było napisane. Więc jak już będzie, to nie będzie pseudo wymówek, a płacz niestety ale - off :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...