Skocz do zawartości
Gość

Doradzicie mi ? :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

No więc tak. Chciałbym sobie kupić nowy telefon. Nie siedzę w takich rzeczach za bardzo i nie umiem się zdecydować się co wziąć. ( Wiem baba za mnie xD) No to może napiszę takie lepsze telefony które mam na liście wraz z ich cenami.

 

 

 

24 msc 30 msc

 

LG Swift L3 149 zł 99 zł

 

Alcatel one Touch 249 zł 149 zł

 

Nokia Asha 302 249 zł 149 zł

 

SSamsung Galaxy young 439 zł 199 zł

 

Huawer Ascend 439 zł 339 zł

 

LG Swift L5 449 zł 349 zł

 

Nokia Lumia 520 499 zł 399 zł

 

Samsung Galaxy Ace 2 749 zł 649 zł

 

Sony Xperia J 749 zł 649 zł

 

 

 

Te dwa ostatnie dość drogie są dlatego je tak w "p.S" bierzcie pod uwagę xD

 

 

 

Z góry wam dziękuje za pomoc ;)

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

P.S. jak możecie to piszcie jeżeli chodzi o :

 

wizualnie

 

technicznie

 

jak się sprawuje...

 

Wiem wymagający jestem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Qruby ja mam lg l3 i jestem z niego zadowolony ten telefon trzyma mi 3 sni bat poprostu nie wiem co ci jeszcze o nim napisac polecam ci ten tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Qruby ja mam lg l3 i jestem z niego zadowolony ten telefon trzyma mi 3 sni bat poprostu nie wiem co ci jeszcze o nim napisac polecam ci ten tel

 

 

 

 

Doradzasz mi L3 ale w ofercie mam l5 takżę chyba L5 lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szczerze to po pierwsze stary nie wiem w jakiej ty sieci to bierzesz bo ceny są z kosmosu... Ja w plusie 24 miechy za 30 zł tego galaxy young miałem za 1 zł a szczerze mówiąc nie dałbym nawet dziecku porzucać nim po pokoju. L5 jest całkiem fajna a sony xperia j ma praktycznie takie same parametry co on z tym że słyszałem że lubi się często zawieszać.

 

 

 

L5 ładny wygląd całkiem ładna nakładka na androida, 4 calowy wyświetlacz, jak w prawie każdym smartphonie nie licz że bateria będzie Ci trzymać dużo dłużej niż dzień... taka to już ich "Magia". Co do sonego to tak jak mówiłem słyszałem że lubi się zawieszać a w środku mają podobne procesory (sony 1ghz lg 800mhz) a ilości pamięci ram jest identyczna(512). Niemniej jednak jakbym miał wybierać brałbym "J" bo ma dużo lepszy wyświetlacz, lepsza rozdzielczość i nie porównywalnie więcej kolorów. I dodam jeszcze 3 fakt apropo twojej oferty, Jeżeli planujesz przedłużyć umowę to weź ofertę bez telefonu bo szczerze mówiąc to praktycznie każdy z nich można na allegro kupić taniej niż przy tej twojej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja posiadam Xperie J i jestem z niej zadowolony. (odpowiedź napisana właśnie z niej :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

NIGHT on chyba bez żadnej umowy kupuje ;) Tylko po prostu :)

 

 

 

 

S0uTL4 można tak powiedzieć ;P Kupuje w T-Mobile w "umowie" MIX na liczbę doładowań czyli praktycznie to jest troszkę dup...

 

 

 

Night dzięki za radę... teraz poważnie się zastanowię nad tym przedłużeniem bez telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

qRyby ja ci polecam poprostu wziąsc umowę u innego operatora bo tak ja wilku powiedział masz cany z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kaps I phone jak dla mnie nie są wystarczającej urody, nie mam zamiaru się bawić w nich w zgrywanie rzeczy itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

L5 jest dość fajna, kuzyn ma i ją chwali. (nie zacina się zbyt często, chodzi dość płynnie a do tego bateria trzyma mu 2~3 dni.

 

Xperia J to taka neo v, tylko że gorsza. (Ma częste lagi, wiesza się nawet w przesuwaniu ekranów. Siostra ma, więc wiem o tym.)

 

Galaxy Ace 2 to jest już dobry~b.dobry telefon, Dwu rdzeniowy procesor + ilość ramu (nie pamiętam dokładnie xD) zapewnią ci płynne przejścia. W dodatku pujdą ci wymagające gry typu GTA III, która potrafi się ciąć na jednordzeniowcach.

 

 

 

BIERZ ACE II ! :D

 

 

 

Pozdrawiam: Grabarz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sony Xperia J będzie dobrym wyborem. Bateria długo pociągnie, w miarę duży ekran. Możesz się jeszcze zastanowić i wziąć ACE II, też dobry telefonik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@ Refresh.

 

Odświeżam tyle że teraz z propozycją taką iż czy znacie jakieś fajne telefony ( oprócz tych co są ww) do ceny tak 500 -max 600 zł ;)

 

 

 

Dziękuje za pomoc jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szukaj używanego s +, może wyrwiesz Xperie U. Ja bym szukał Ace II, ale to już twój wybór. Nie będę się rozpisywał o tych telefonach, bo też po co?

 

Google i masz wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Xperia J wogole mi nie tnie , ale bateria max 2dni.

 

 

 

 

Bateria może trzymać nie za wiele i tak każdej nocy jest w ładowarce xD

 

Xperia J to właśnie ten na który najbardziej się czaje ;)

 

 

 

 

 

@@ UP

 

co do używanych Grabarz to nie mam zamiaru ich kupować bo z nimi różnie bywa. Wolę nie ryzykować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No to szukaj Ace II, jest to telefon lepszy niż L5 czy też Xperia J. Ceny natomiast oscylują w podobnych granicach. Wiedz jedno; Biorąc telefon w umowie, np mix w t-mobile za telefon wart 400 zł wyjdzie ci ok. 1400. Jakoś tak wyszło mi 2 lata temu. Za Galaxy Mini w ofercie mix t-mobile na 48mies 25 zł :/ Telefon skradziony (dzięki temu mam moją neo v :P) a jeszcze 2 lata zostały doladowywania. Czystą głupotą jest tak brać telefony. Oczywiście według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

qruby, weźsb w orange Xperie J i zapłacisz za nią ok.450 złprzy abonamencie 69 chyba ;d

 

 

 

Mi też chcieli ją wcisnąć, ale w T-mobile chyba wezmę Xperie Z za 500 zł .

 

 

 

Mi się tam Xperia J nie podoba ;o Ale to moje zdanie ;)

 

 

 

Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W orange powiadasz. Tylko problem w tym że na 12 ludzi którzy mieszkają u mnie w domu 11 ma w T-mobile ( 1 osoba to siostra mająca 3 lata xD ) I po prostu nie chcemy się przeżucać na inną sieć i tak wiesz. Jak dla nie T-Mobile jest do bani bo zero ofert ma.

 

 

 

Szukam na allegro jakiś telefonów zamykających się do 500-600 zł może tam coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja mam L5 i jestem bardzo zadowolony z tego telefonu ponieważ Bateria mi trzyma 3-4 dni (nie raz potrafie pol nocy na nim przesiedziec) , nie zacina sie jak to niektore telefony potrafia , duzy ekran i wgl jest fajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gruby bierz najdrozszy rynkowo tel za 1 w umowie sprzedaj. I kup samsunga galaxy ace 2 lub xperie j. Ewentuslnie mozesz sie rozejrzec za htc one s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuje za odpowiedź BP... prosiłbym Cię abyś nie odświeżał starych tematów. Do zamknięcia aby nie spamowali xD

 

 

 

P.S. Kupiłem sobie Huawei Asced Y300 jak coś ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...