Skocz do zawartości
Gość

NBK ponownie może być adminem ? Wypowiedz się !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:Natural Born Killaz

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem na Codzie, Only dd2, i kiedyś na Fast exp Multi-Head.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: 3,5roku

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego TY .!: Kiedyś byłem adminem na tym serwie zmarnowałem swoją szansą nie uczęszczając na serwer z prywatnych powodów, teraz chciał bym to naprawić.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od wolnego czasu. ok 3 może 4 godziny.

 

Kontakt: GG, STEAM, TS3

 

 

 

Pozdrawiam wszystkie znajome mi "twarze" !

 

 

 

Czekam na opinię z uzasadnieniem dlaczego. :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fajnie że wracasz i wgl. Pograj sobie jeszcze, zwiększ aktywność na serwerze. Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Fajnie że wracasz i wgl. Pograj sobie jeszcze, zwiększ aktywność na serwerze. Neutral.

 

 

 

 

Jakoś ma przegrane 24h na serwerze, a Ty dostając admina też tyle miałeś jak dobrze sobie przypominam na GT.

 

 

 

Jestem na tak. Znam Cie dosyć długo, nie miałem z Tobą problemów, ale musisz zaprzestać grać ninja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja jestem neutral z przewagą na tak . Przestan grac ninja i przegraj troche jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Żeby nie grać ninja da rade załatwić, będę próbował zmienić klasę. Grać staram się jak najwięcej czy w nocy czy w dzień zawsze kiedy mogę staram się grać. A co do wypowiedzi Pana " pozdro 600" to mam trochę podzielne zdanie ze względu na to że może trafiam w taką godzinę w której Ty nie grasz, mógł bym równie dobrze powiedzieć że ja Ciebie tak samo nie widuję. Jak na razie dziękuję wszystkim za wypowiedz i prosił bym te osoby które ze mną graja znają mnie lepiej bądź widzą na serwerze o wypowiedź.

 

 

 

Pozdrawiam i dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wyjaśnij to co Dogek nam pokazał... Inaczej wydaje mi się że temat jest do zamknięcia. Nie spamujcie narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dogek już Ci tłumacze o co tutaj chodzi. :) SITH to jest inaczej TreQ mieszkający ze mną pod jednym dachem. W domu mamy sieć Wi-Fi czyli jest to samo IP. Wszystko masz wytłumaczone, i mam nadzieję że każdy to już zrozumiał. Ocenianie pochopnie jest bez sensu, najpierw się dowiedz później oceniaj. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co wy się czepiacie macie w ogóle pojęcie co to jest WIFI ? -,-

 

 

 

Chyba NBK już wam wytłumaczył o co chodzi a jak macie jakieś wątpliwości to zapraszam na Ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja mimo to i tak jestem na nie, przykro mi na ts ciebie nie ma i nie kojarze cb z gry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...