Skocz do zawartości
Gość

FIlm na youtube :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Ja bym nakręcił jakiś film na youtuba w nocy . Tj. Coś fajnego ( reklama) serwera . Coś ze smiechem itp . Tutaj macie parę linków . Napewno to nie będzie cos takiego , ale moim zdaniem jakieś smieszne sceny przytadzą sie na serwerze

i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli chodzi o reklamę, to myślałem żeby nagrać coś takiego ;) To jest filmik serwerowni, na której kiedyś byłem adminem i która była założona przez mojego kolegę z byłej klasy ;) Tylko ciągle szukam kogoś, kto zna się na programie Sony Vegas lub czymś podobnym na tyle żeby zrobić coś podobnego ;)

 

 

 

P.S: Nie reklamuję, bo sieć już nie istnieje ;P

 

 

 

[video=youtube]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Słodziak nawet fajne . Można coś takiego zrobić , ale ja bym był za czymś smiesznym :P PACZAĆ jakie to >.<

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No takie coś jest dużo łatwiej nagrać i nie potrzeba do tego jakiś super programów, ale trzeba mieć bardzo dobry pomysł i sam widzisz ile to ma wyświetleń. Ale wydaje mi się, że to nie jest odpowiedni dział do takiej dyskusji i można napisać nowy temat w innym miejscu ;) Może ktoś wymyśli fajny scenariusz do takiego śmiesznego filmiku i wtedy pomyślimy co dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No tak napisz osobny wątek . Można prównać "Stare dobre czasy" - 1 595 022 wyświetleń . A fragmovie - 1500 ...

JUŻ jak tu pisze :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...