Skocz do zawartości
Gość

Rychu , KonspiR i Magik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

http://www.disconnect.pl/demos.php?id=1214&day=04&month=07 Westwood big 23 24 pobrać sobie

 

Skarga na gracza : Rychu , KonspiR i Magik

 

Data : UP

 

Swiadkowie : HLTV

 

Opis : To było tak rychu grał Duchem Kapitana . Prosze ogladać Rycha na demku . No i ciagle na koniec kampy bugował go i rzucał na respa drużyny przeciwnej . Sytuacja powtarzała sie ciagle . Konspir nic nie robił , chociaż ciągle spamowałem na U@ . W koncu napisałem : Konspir weź ogarnij rycha bo polecisz . Chodziło mi o skarge , ale może to inaczej zrozmieli . W odp. dostałem "Niech leci skarga" - Konspir . Magik - "Chcesz to zaraz ty polecisz " Oczwysiście mimo moich spamów i wielokrotnego bugowania . Gracz Rychu nie dostał bana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://img41.imageshack.us/img41/7273/w90u.jpg ja się dołączam chodź i tak to pewnie nic nie da znowu.... Otóż pisałem Konspirowi o sg na tej mapce wczoraj że nie możemy wykonywać celów. Sg stało tam gdzie pokazuje strzałka i to czasem po 2 nawet z CT

 

16. Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów.

 

 

 

I to nie pierwsza sytuacja jak pisze Adminowi o coś na U@ to jest bardzo zajęty grą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sniper troszkę zmyślasz. Z rychem wtedy gadałem na ts3 i powiedział że sam wyjdzie i wyszedł. Potem Ty mi napisałeś "Daj mu bana bo obiecuje Ci że polecisz" również wtedy gadałem z magikiem na ts i powiedział do mnie poczekaj, magik napisał czy mi grozisz. A ja na pisałem że zaraz Ty polecisz przez groźby do mnie. Nwm czy wiesz ale napisałeś mi ze 2 razy pod rząd o tym rychu i akurat w tamtej chwili nie mogłem i napisałem że chwilka. I wtedy ta Twoja groźba. Rychu został ogarnięty ? został wiec o co Ty się czepiasz ?

 

 

 

A co do sg nie widziałem, żebyś cokolwiek do mnie pisał. ( Może to moja nie uwaga bo wtedy gdy nie żyłem minimalizowałem cs i wchodziłem na forum )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Yhm , jeżeli go upomniałes nawet za 2 razem . To co z 2-3 pozostałymi . On nie zbugował raz i przestał on to robił ciągle i wcale nie wyszedł . Kłamstwo Cie nie ochroni , bo jest HLTV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja nie kłamie.

 

Już mówiłem jak nie żyje wchodzę na forum i nie widzę co kto do mnie pisze..

 

Przyznaje się od razu nie zareagowałem ale jednak to zrobiłem. Po za tym jedyny na serwerze adminem nie byłem więc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobrze , rozumiem , bo ja też wychodzę na forum . Mi chodzi tylko o ty , że każdy inny gracz został by ukarany od 5- 30 min . A ty mówisz , że on sam wyszedł , nieprawda . Siedział i dalej bugował . To nie 1 raz w jego wykonaniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Każdy gracz ma być traktowany tak samo... Skarga jak najbardziej słuszna a reakcja ma być natychmiastowa!!! Wyciągnę konsekwencje waszych zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Każdy gracz ma być traktowany tak samo... Skarga jak najbardziej słuszna a reakcja ma być natychmiastowa!!! Wyciągnę konsekwencje waszych zachowań.

 

 

 

 

Dokładnie wilku każdy gracz ma być traktowany tak samo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...