Skocz do zawartości
Gość

Witam, cześć i czołem pytacie skąd się wziąłem ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam wszystkich serdecznie, jestem Jonathan mam 23 latka i mieszkam w Kaliszu, interesuję się grami typu fps, mmo, rpg.

 

 

 

Gram również hmmm... może nie gram a dużo dużo buduję w grze Minecraft, jestem dość kreatywny dlatego właśnie wchodzę na tę grę aby zbudować Nowy Jork czy różnego rodzaju

 

pałace.

 

 

 

Jestem miły, wyrozumiały lecz cholernie konsekwentny i zazdrosny, trafiłem na waszą serwerownie na prawdę przypadkiem przez "Wiaderko" uwielbiam 4Funy dlatego wszedłem,

 

co spowodowało że zostałem na nim na dłużej a to przejawiło się w coraz częstsze wchodzenie na serwer.

 

 

 

Dogaduję się już z niektórymi graczami i na prawdę sympatycznie się z nimi gra.

 

 

 

Co do gier mmo, gram również w metina lecz nie tak jak inni biorąc tę grę na poważnie lecz dla zabawy, stworzyłem kiedyś gildię na Globalnym serwerze z osobami 17+ ts3 itp. no i wtedy zacząłem się powoli uzależniać ale po czasie tak jak teraz potrafię się opanować i wejść sobie raz na kilka dni.

 

 

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany grą to nie ma problemu lecz tylko mogę na privach, globalny serwer zajmuje zbyt dużo cennego czasu.

 

 

 

Okej no to się rozpisałem, ja was zapraszam do komentowania, witania się itp. A ja pójdę się wcielić troszkę w życie forum.

 

Pozdrawiam. ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cześć , czołem nie spytam się z kąd się wziąłeś , bo pewne to , że z drzewa się urwałeś , a ja Cię zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum :D ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dzięki, regulamin przeczytany i zastanawiam się co miałeś na myśli pisząc "Dostał byś 10%" chodzi ci o kolorek ? :P

 

Jeśli tak to w porządku będę pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...