Skocz do zawartości
Gość

Nie mój ban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam

 

 

 

Nie mogę wejść na Wasz serwer, ponieważ ktoś o tym samym IP dostał bana za czitowanie.

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : P@BLO

 

[AMXBans] Reason : ' Czitowanie '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

 

[AMXBans] Your IP : ' 80.54.231.252 '

 

[AMXBans] ========================================

 

 

 

Co mam z tym fantem zrobić? Jest jakaś szansa na UB? Dodam jeszcze, że gram na steamie pod nickiem BeJot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Zly dzial.Prosze o admina o wstawienie demka.

 

/przenosze

 

 

 

 

Obejrzałem demo z HLTV ale nie widziałem na nim gracza który został zbanowany. Prawdopodobnie HLTV nie zostało jeszcze załadowane. Możliwe, że admin posiada swoje, ale moje pytanie brzmi... Co z tego? Rozumiem, że możecie mi nie wierzyć, lecz zapewniam, iż nie jestem durniem i nie ryzykowałbym klasy premium by wchodzić na nonsteama żeby poczitować na innym nicku. W dodatku jeszcze o tej godzinie... Nie będę dłużej się rozpisywał tylko proszę o przemyślenie mojej prośby.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Masz zmienne IP? Może wszyscy w okolicy mają to samo IP co Ty.

 

 

 

 

No właśnie niestety nie mam zmiennego IP. Czy to oznacza, że już sobie nie pogram na Waszym Codzie? Nie wiem na czym stoję więc proszę o konkretną odpowiedź.

 

 

 

ps. Wiem, że przez amxbans można wlepić bana na nick tylko czy pójdziecie mi na rękę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie martw się, ta sprawa na pewno jakoś się wyjaśni.

 

Jeżeli admin banujący nie wstawi tutaj demka, dostaniesz UB, a jeżeliby wstawił i faktycznie *byś* czitował, to zostaje 100 reklam.

 

Zawsze jest jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie martw się, ta sprawa na pewno jakoś się wyjaśni.

 

Jeżeli admin banujący nie wstawi tutaj demka, dostaniesz UB, a jeżeliby wstawił i faktycznie *byś* czitował, to zostaje 100 reklam.

 

Zawsze jest jakieś rozwiązanie.

 

 

 

 

Rozumiem tylko dlaczego miałbym obrywać przez jakiegoś pajaca? To tak jak w życiu, ja napadam na sklep, a Ty idziesz siedzieć. Czy ma to sens? Zresztą robiąc te reklamy przyznałbym się do winy. Nie wiem jak długo to będzie trwało, ale jestem w stanie poczekać na demo admina banującego, nic innego w sumie mi nie pozostało. Mam jednak nadzieję, iż administracja postąpi rozsądnie, oczywiście na moją korzyść hehe :P

 

 

 

Dobra milknę i czekam na decyzję.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wiem jaki miałoby sens wstawiania dema gdzie Ciebie przynajmniej teoretycznie nie będzie. Dostajesz warunkowe UB.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...