Skocz do zawartości
Gość

Podanko By sLp.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Sądzę że jeszcze za wcześnie na to abyś starał się o posade admina. Daj się poznać ludziom grającym tutaj na serwerowni. Ponabijaj postów itp.

 

 

 

Neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaję mi się, że to za wcześnie. Nie dawno do nas dołączyłeś, nie znam Cię. Skoro nie umiesz się zachować, nie umiesz, że tak powiem "przegrywać". Ktoś Cię zabije, zepsuje Killstreak i co ? Zdenerwujesz się, puścisz mu odrazu ss'y na Forum. Wybacz ale jestem na Nie. Daj się trochę poznać, a nie przyszedłeś, pograłeś z tydzień/dwa i odrazu Podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dogu ale on umie zachować co do klnięcia to tylko raz o ile pamiętam na turnieju ponieważ odpał grał ;) Ja go znam wiem na ile go stać i wiem że bez najmniejszego problemu podoła, tylko trzeba dać mu szanse. Uważam że można dać mu na próbę, jeżeli kogoś wyzwie poleci.

 

Tyle z mojej strony ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Konspir rozumiem, że widziałeś demko z turnieju i odpała zdekonspirowałeś? Czy rzucasz słowa na wiatr? Podeprzesz swoje słowa dowodami? Jeśli nie to weź pod uwagę, że człowieka obraziłeś. Liczę, że zrekompensujesz tą gafę słowami "przepraszam" lub przedstawisz dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Uzasadnienie: Większość adminów jednak dało Ci tak. Im jednak wystarczy powiedzieć 2 słowa na ts i już masz "tak". Obiecałeś mi jednak, że sytuacja z meczu się nie powtórzy, a że poza tym wybrykiem nie było z Tobą problemów masz akceptację. Pamiętaj jednak, mam wgląd w logi serwera i będę obserwował Twoje poczynania.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...