Skocz do zawartości
Gość

Uwaga na temat So

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Admin So nagminnie zaniedbuję swoją rolę admina.

 

Nikt nie widział go na serwerze od ponad 2 tyg.

 

Nadal nie zawitał na ts'ie.

 

I nawet nie napisał nic na temat swojej nieobecności w obecnych dniach.

 

Proszę o o skonsultowanie się z adminem , aby zaczął wkońcu wykonywać obowiązki admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

cO PRAWDA TO BRAWDA TRZEBA COS Z TYM ZROBIC Na serwie jest moze 3-5 adminow a gdzie reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


panowie spokojnie... po co odrazu posty na forum, obu panow nie widzialem od dawna to prawda ale trzeba sie bylo najpierw skontaktowac z administracja, moze zglosili swoje urlopy indywidualnie do H@.... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ej ludzie wyluzujcie :)

 

Nie wszyscy są noł-lajfami i siedzą całymi dniami w wakacje przed komputerem.

 

Może poprostu wyjechał gdzieś na wakacje, a wy odrazu na niego najeżdżacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po co ten temat? Takie pytanie kieruje sie prosto do h@ i grzecznie czeka sie na odpowiedz, odnosze takie wrazenie jakbys chcial go wyje*** z administracji, i tylko po to zalozyles temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie chcę go obnarzyć z jego posady lecz niektórym przypomnieć że trzeba przynajmniej zgłosić jak kogoś nie będzie a pozatym forum to najlepszy sposób aby przekazać to H@ gdyż zazwyczaj pracują nad czymś lub ich nie ma i nie mają czasu zajmować się takimi rzeczami. A gdy napisałem post na forum to kiedy będą mieli czas mogą przejrzeć post i zareagować.

 

 

 

A co do tego że napisałem ten temat to po prostu zauważyłem jego nie obecność i po prostu chciałem to zgłosić aby ktoś zaeragował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boże idź się poskarż że jeszcze połowa adminów nie wchodzi co dziennie i nie gra w cs'a.... Nie ładnie jest donosić... przeszkadza ci to że ma tego admina ? Bo mnie nie bardzo widzę że Polska się nie zmieni oO. Może nie ma czasu lub stało się poważnego coś i nie gra i nie może poinformować ludzi o tym. Jeśli będzie selekcja h@ będzie wiedziało kogo zostawić lub wyeliminować z posady admina. Jeśli im to nie przeszkadza nie ma co się wtrącać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sądzisz, że my nie sprawdzamy aktywności adminów? Sniper, może Tobie na rękę są admini, których nie ma? Admini są dla serwera i bez nich nie ma on prawa bytu. Admini, którzy są nieaktywni nie potrzebują mieć tej rangi. Co więcej zajmują funkcję, którą godnie będzie piastowała inna osoba. Sniper otwórz dom i pozwól ludziom wynosić wszystko co zechcą. Następnie wróć do niego i ciesz się, że sąsiedzi nic a nic Ci nie powiedzą o tych, którzy Ci chatę splądrowali. Gratuluję. Gdybyś w życiu czegoś sam dokonał zrozumiałbyś różnicę między donoszeniem a dbaniem o dobro (w tym przypadku serwera).

 

Funkcja admina została odebrana So.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...