Skocz do zawartości
Gość

Elo Elo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: około 22

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Elo Elo 2,5,0

 

Dowody:nck2ko.jpg

 

Świadkowie: Cały serwer

 

Uzasadnienie: Gracz obrażał admina . Widocznie admin nei zauważył

 

 

 

 

 

TO nie 1 tego typu zachowanie więc prosze o ukaranie gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Elo elo 2,5,0 wiesz. "Ja nie liże Ci dupy". Szkoda tylko że masz o mnie takie zdanie. Jeżeli uważasz, że tak jest, to jesteś w wielkim błędzie..

 

To tyle z mojej strony.

 

PS: To, że Wilku jest Twoim bratem, nie upoważnia Cię do takiego zachowania.

 

Proszę o ukaranie gracza Elo elo 2,5,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Byłem aktualnie na serwie i wiecie zabojca posiada miny i od kiedy elo zaczął wpadać w nie a dobrze je kładłem a ten ze zle i wyzywa teraz non stop lub sie smieje a ja sobie nie pozwole na takie coś i tez mu z lekka pojchałem ale wcześniej mu odpuszczałem wiec jak znow bedzie mi tak pisał zrobie także ss i napisze tutaj

 

//wiem pewnie 10% dostane ale byłem aktualnie na serwerze

 

 

 

@Edit by HardeQ; Jeżeli byłeś na serverze świadkiem i dajesz dobre info to nie dostaniesz 10%- świadkowie mają prawo do wypowiedzi ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sytuacja mało miło... uważam że Elo elo 5.2.0 przesadzasz pisząc takie coś czy do gracza czy do admina. ponieważ .. moim zdaniem. jak ktoś kogoś zna. albo chce zrobić dobry uczynek to oddaje perk komuś kogo zna. i się pyta i nie spami wymiany... Jak miałbym patrzeć ile ludzi chce mi oddać perk.. bo chyba ,,to lizanie dupy" było bo mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ELO, to że Wilku jest Twoicm bratem/kuzynem/ciotką nie daje Ci prawa cwaniakowania. Zrób to raz jeszcze a nawet Nightwolf Ci nie pomoże.

 

 

 

//zamykam

 

 

 

Otwieram na prośbę ELO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elo elo za takie chrzanienie najchętniej dałbym ci bana na tydzień jeszcze za próbę kłamania...

 

Napisałeś ewidentnie do KonspiRa

 

 

 

+ nie ważne czy obraziłeś KonspiRa czy Pozdro... Oboje mają takie same prawa.

 

Admin nie wywyższa użytkownika nad gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po pierwsze nie zamknąłeś po drugie elo elo nie ma mieć żadnych więcej praw niż ktokolwiek inny na serwerze i zawsze to powtarzałem. Jedyne o co prosiłem powtarzam prosiłem to to żeby go nie banować za ping. Jego zachowanie jest chamskie i nie dopuszczalne i osobiście daje mu bana na 3 dni za takie coś i obiecuję że ukarzę go również cieleśnie przy pierwszej wizycie u babci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...