Skocz do zawartości
Gość

Shelleri Dziwny ban z ss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

ała.. dostalem bana wczoraj o 22;48 tylko ze o tej h oglądałem mecz w barze x) mozna sprawdzic ip ziomka co dostal wtedy tego bana? moje to 83.20.130.68 > slodziak jesli to czytasz to sorry za wprowadzenie w blad dopiero teraz to zauważyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Już się pogubiłem... Na Twoim IP jest jedynie ban za aktywnego bana, ale nie ma żadnych ss'ów. Admin mi mówi, że robił Ci ss'y. To proszę żeby admin się tutaj wypowiedział i przedstawił sytuację.

 

 

 

@ Dostałeś bana i zostały Ci zrobione ss'y. Wstaw ss'y, bo inaczej kolejnego UB nie dostaniesz. Masz zmienne IP. Jeśli inaczej wygląda Twoja sytuacja, to przedstaw ją tutaj i h@ zadecyduje co z Tobą zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

to po chugo bym gral normalnie prawie 3h dziennie a potem na czitach?xD na pewno wiesz co to podszywka :) dlatego jesli niewierzysz to sobie sprawdz ip . tak wiem moja wina nie mam hasla ale na zadnym serwie nie zakładałem i bylo ok xD

 


 

no nie bedzie ss bo skad xD zapytajcie sie bletki o ktorej dopiero wczoraj wbilem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie powinno być bez UB a jak chcesz sobie pograć to sie pomęcz i zrób 100 reklam tylko swoich a nie kupowanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Grałem wczoraj z Shelleri . Sami noc cała graliśmy . Gracz wbił wczoraj około 22-23 . Nie znam go za dobrze , ale grałem z nim i nie wyglądał podejrzanie . To tyle ode mnie pzdr :3

 

PS. Sorry , że w UBT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

100 reklam?pzdr.. to byla podszywka i powinniscie mi uwierzyc po tym ze gram tu juz od dluzszego czasu 26 w rank na stronie 6 na cs teraz mialem 35 sapera 25 wsparcia 25admirala i wszystko ugralem gdy byli admini itd to po co bym mial czitowac?! przed restartem to samo 75 saper 67 wsparcia 20 admiral itd. i jak do tej pory mialem moze z 5 razy 5min bana za miny i nic wiecej :) serv mi sie spodobał wiec jesli ktos jest ogarniety powinien mi dac ub zaloze haslo i spokoj a jesli nie to inny nick :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

lovovany ty na pewno widziales jak gram i jak czesto wiec powinienes mi uwierzyc ze to podszywka byla . BO PO CH MIALEM CZITOWAC xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...