Skocz do zawartości
Gość

Ostatnia próba...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ` FleQ.

 

Wiek: 14 (w sierpniu 15)

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na kilku serwerowniach.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

 

Staż w CS-sie: 5 lat.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego TY .!: Jestem miły, ogarnięty i uprzejmy. Lubię pomagać graczom. administracji i banować cziterów. Gram zazwyczaj rano, popołudniu (rzadko) i wieczorem. Chciałbym również pomóc Administracji. Zgłaszam cziterów na forum jak i na steam.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie to jakieś 2-3h, ale są wakacje więc z 6-7 h może. ;>

 

Kontakt: Steam: promil3k E-mail: [email protected] Skype: karolempicki3

 

 

 

Slodziak uwierz mi jestem ogarnięty. :) Jakbyś znał innych z mojej klasy to w porównaniu ze mną oni to przedszkolacy. :> Byłem adminem

 

(jak już napisałem) na kilku serwerowniach tych takich bardziej znanych, ale czasem z powodu funduszy, albo wyjazdów traciłem. :( Jak na mój wiek to jestem ogarnięty, miły, uprzejmy i sympatyczny. :D Nie wiem jak inny, ale ja siebie tak oceniam (w porównaniu do moich kolegów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem mimo wieku można spróbować i dać mu okres próbny, bo widać, że bardzo chce być tym adminem i się stara. Zgłasza ostatnio dużo cziterów. Mam jedyne obawy jeśli chodzi właśnie o wiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie

 

 

 

- Wiek

 

- Podania składamy co 2 tygodnie

 

 

 

 

Na nie... powody te co xDoGeK. W ciągu tygodnia napisałeś 3 razy podanie... Ile można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...