Skocz do zawartości
Gość

Wejdź to się dowiesz :) Od banowanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

 

 

Twój nick podczas gry: eXtremes DamaGe' Margaret

 

Godzina, data zdarzenia: -

 

Mapa: de_nuke

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:59484236

 

Uzasadnienie: Moi drodzy kochani nie obeznani admini :) Jest taka sprawa ponieważ dostałem bana dosyć niedawno ;) Macie strasznie dużo płaczków na serwerze :) . Otóż nie wiem co jest dziwnego na dem . ponieważ ja tam nic nie widzę gram czysto już ponad 3 lata , pragnę też zauważyć że grałem z klanem i są takie formy jak komunikacji jak team speek3 :)****.pl pokój mixy u damagów :) Więc proszę o odbanowanie i dokładne rozpatrzenie tej skargi bo koleś (płaczek) który to pisał sam nie wie o co dokładnie chodzi :) ,a jeżeli już na prawdę mi ten gracz nie wierzy to chetnie się z nim zmierzę na esl z antycheatem , nie mam nic do ukrycia tylko czysty skill . Pozdrawiam mam nadzieje że się przyjrzycie :) Moją grę może potwierdzić mój klan ,ludzie z esl i ludzie z mixów :) oraz ze steama :)

 

 

 

//edytowane przez Consecuente

 

Reklamy sobie darujemy. Następnym razem posypią się ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pragnę Ci kolego powiedzieć, że kiedy walisz te piękne banie przez ścianę z cudowną precyzją i kiedy ładujesz inne skany oraz dostajesz najlepsze info Twój kolega żyje, gra i nie jest w takim miejscu, w którym mógłby Ci podać to info... Ty grasz "czysto" ponad 3 lata, a jak zaczynałeś "czysto" grać to ja już dawno miałem admina i umiem ocenić czy ktoś ma wh, czy nie. Co do płaczków, to zgłosił Cię do nas TOP1 serwera. Człowiek, który ma przegrane tyle w cs'a, że mógłby wielu pojechać na touchpadzie i również troszkę się na tym zna :) Jeśli chodzi o Twój klan, to mam jednego w znajomych STEAM i powiedział mi, że już dawno podejrzewał, że nie grasz czysto więc zastanów się czy się mylimy. Jeśli chcesz to zamieszczę to demko na AC i BL - poznamy ich zdanie na ten temat :) I dlaczego jeśli grasz "czysto" od trzech lat, to konto steam masz od 14 grudnia 2012 ? Jeśli grasz tak namiętnie esl, to dlaczego nie masz przypisanego konta ESL ? i łącznie przegranych 120 h ? A może po prostu straciłeś już nie jednego steama Hubercie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcesz drugie moje konto ? wkurwiaja mnie takie boty z płaczem . Weź nie graj w tego cs bo jesteś słaby po prostu . Możemy się zmierzyć i nie masz szans , możemy zrobić turniej i też nie masz szans . Wystarczy precyzja i dobry słuch oraz refleks , w twoim przypadku i przypadku "płaczka" tego nie widze po prostu jest w top 0 chyba skoro płacze jak ktoś go zastrzeli ;)

 

Jak Cię tak bardzo korci to wpierdalaj gdzie Ci się tam podoba ale spokojnie tam rozpatrzą to inaczej i nie będą tak tempi w tej sprawie jak wy :)

 

 

 

@Edit by HardeQ;

 

+10% za wulgaryzmy i obraze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koleś my nie takie hejty walimy :) Chcesz się zmierzyć z nami nie ma problemu jak wygramy unban dla naszego gracza i gramy dem , bedzie hltv :) A jak nie to wal sobie to bl i ac jak Ci ulży bo widzę że coś Ci leży :) Wielki mi admin który płacze jak połowa 12 latków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reasumując powyższe, dochodzę do koncepcji iż percepcja waszych osobowości nie obliguje mnie do merytorycznej rozmowy z wami na dany temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...