Skocz do zawartości
Gość

Podanie NuterzY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NuterzzY , NuterzY

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na paru sieciach.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8.5

 

Staż w CS-sie: 5 lat

 

Steam / NonSteam: Steam STEAM_0:1:45766953

 

Dlaczego TY .!: Jak zapewne dużo osób pisało ze w godzinnach porannych oraz nocnych nie ma żadnego admina. Więc ja składam swoją gotowość na tą otóż funkcje. Nie lubię krzyczenia przez mikrofon , wulgaryzmy i każdy już wie CHEATÓW.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: dziennie poświęcam ok. 3-4 godzin.

 

Kontakt:Steam , Forum . GG - 44019051

 

 

 

PS:

 

Proszę są przegrane 30h .

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=Nuterzzy&Search=Search

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=NuterzY&Search=Search

 

Po zliczeniu wychodzi ponad 30h. Tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak , czesto na serwerze jest zarowno w dzien jak i w nocy , pomaga ogarniac serwer . Zglasza na u@ i wgl ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz przegranych tylko 10 godzin, lecz tak czy siak dla mnie nie liczą się tylko godziny, lecz to czy ktoś ogarnia czy nie.

 

Adminów na DD2 jest mało a ty ogarniasz, nie wyzywasz, nie obrażasz, TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na NIE...

 

- piszesz pod swoim postem

 

- http://multi-head.pl/showthread.php?tid=8739 - po Twoich wypowiedziach w tym temacie. Gracz, którego nie znasz bo gra po raz pierwszy na serwerze i ma dobre staty to od razu cheat... Nie potrzeba nam takich adminów. O czym dziś sam się przekonałem, bo oskarżałeś czystego typa o wh.

 

- co do ogarniania, to ja nie wiem, niczym się nie wyróżniłeś na serwerze. A co do zgłaszania haxów na serwerze. 80% osób na serwerze to robi spamując nam czat gdy tylko ktoś ich zabije albo ma dobre staty.

 

 

 

PS. Evolution... lisek a nie "listek"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Nie masz przegranych 30h na serwerze, i składasz podanie ? . Przeczytaj najpierw kryteria, a dopiero później się bierz za Podanie. Jestem na NIE.

 

 

 

 

 

Wybacz, nie zauważyłem, że grałeś na dwóch nickach.

 

 

 

- Okazuje się, że jest 30h.

 

- Zgłaszasz Cheat'erów.

 

- Steam

 

- Wiek

 

 

 

Teraz jestem na TAk, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega dał Wam linki do GT ze swoimi godzinami. Panowie admini a jak teraz sprawdzę Waszą aktywność na serwerze biorąc nick z podania ile będziecie mieli godzin i jaką aktywność w mijającym tygodniu? Wielu z Was zmienia nick niewiadomo po co. Później będziecie mieli żal, że zabrałem Wam admina za brak aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak.

 

Wydaje sie miły i ogarnięty.

 

Nigdy nie miałem z nim problemów.

 

Poza tym dużo czasu spędza na naszych serwerach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, zglaszac graczy na sayu@ zglasza, tylko fajnie by bylo jak by zglaszal tych co faktycznie sa odpaleni a nie tych co go zabili. Osobiscie nie jestem wstanie uwierzyć w jego doswiadczenie.Pozatym ban na ac - admin ktory odpala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Uzasadnienie: Przykro mi głosy są podzielone, musisz zdobyć więcej zaufania i ponownie złożyć podanie. W tej chwili niestety nie.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...