Skocz do zawartości
Gość

Mała mapa

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj,

 

 

 

drażni mnie od jakiegoś czasu, vote, w którym pojawiają się mapy dust2 long, awp india aimy itp. Moja propozycja jest taka żeby te mapy wywoływać przez komende mała mapa często stosowana na innych serwerach. Niestety dochodzi do tego, że gracze sami wybierają małe mapy typu wiocha chociaż do wyboru są inne duże mapy, z niewiadomego dla mnie powodu, myślę warto by było trochę restrykcyjnie podjeść do tematu, bo po rozpoczęciu mapy jest lament o to, że taka, admin zmień mapę, ja jestem złośliwy i nie zmieniam takich map i grają ją pisząc rożne teksty na admina. Temat warty dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powiem tak male mapki sa dobre jak jest 6-8 osob wtedy mozna grac a jak jest po 18 to przydal by sie taki plugin mysle ze zaoszczedzilo spamu typu za mala mapa na tyle osob i mozna sie pobawic a nie zaczyna sie runda 5 sekund i lezysz jak ktos sobie zrashuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie jak najbardziej rację, jednak plugin mała mapa crashował serwer dlatego z niego zrezygnowaliśmy. Mapy zostawione zostały na wypadek mniejszej ilości osób na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może po prostu usunąć te mapy ? Na dużych mapach da się grać 1 vs 1 i nie ma problemu. A jak komuś się to nie podoba, to mamy przecież inny serwer do małych map. Później jest właśnie taki problem, że albo ludzie wybierają małą mapę i ponad połowa wychodzi, albo jak ktoś widzi, że jest mała mapa to po prostu nie chce wchodzić na serwer. Tak tylko zaproponowałem inne rozwiązanie - niekoniecznie dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SLODZIAK tutaj przyznam Ci rację .. Jak jest zmiana mapy na coś małego to większość ludzi wychodzi albo gdy widzą że jest coś takiego to po prostu nie wchodzą . Sam tak nie raz miałem, że serwer był pusty ale jak zmieniłem mapę na np. inferno, dd2 bądz coś podobnego to zaczęłi się ludzie schodzić i po 5 minutach było już conajmniej 6 vs 6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem ZA. Może nie gram dużo na AWP ale jak nieraz wchodzę i jest dużo os i jest np. awp_india albo jakaś inna mapka awp mniejsza to nawet nie da się wychylić za osłony (skrzynki, ściany) bo zaraz można zaliczyć deda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...