Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina ( Sprite )

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 13:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Admin Sprite

 

Dowody: http://speedy.sh/wHEzm/Skarga-na-Sprite.rar

 

Świadkowie: Nie mam świadków.

 

Uzasadnienie: Admin nie reagował na moje pisanie na u@. Chociaż jak by wszedł na spec i sprawdził danego gracza to nawet tego mu się nie chciało. I grał dalej jak by nigdy nic.

 

 

 

A oto demko gracza którego Sprite pisałem na u@.

 

http://www.disconnect.pl/demos.php?id=1129

 

Demko z 13:23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o tej godzinie brat gral akurat na moim steam w cs, a on nie jest upowazniony do dawania banów, tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym czasie co twoj brat niby gral z twojego konta byly dawane inne bany .

 

Wiec nie zadne " Tyle w temacie " Tylko prosze wytlumaczyc wkoncu jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprite moim zdaniem powinieneś bratu ściągnąć ns, albo opalić mu inny serwer, bo admin, to jest poważna funkcja i moim zdaniem dać bratu (strzelam, że młodszemu) grać na koncie, które jest upoważnione do pełnienia tej funkcji nie jest dość rozsądne i to jeszcze na serwerze gdzie masz admina. A co gdyby chciał Ci zrobić psikusa i zbanował cały serwer ? Może dramatyzuję, ale takie jest przynajmniej moje zdanie... Potem jak sam widzisz gracze mają o nas takie mniemanie (że wchodzimy i nic nie robimy). Przemyśl to lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie wiem, wiem ze ja dzisiaj nie gralem w cs o tej godzinie mialem mecz. To jednak serwer byl ogarniany bo bany na amx sa, moze dla admina ten gosciu byl czysty ?

 


 

Gubi nie gubi, ludzie auqax potwierdzi moja wypowiedz, Damian od wczoraj u mnie siedzi i widocznie gral, nawet dzisiaj widze rozmowy na steam (Damian-Mateusz) Kiedys tez byl adminem na tym serwie tylko ma problem z netem teraz i chwilowo nie gra w cs, wiec ogarnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja byłem na serwie i jak do ciebie pisałem (do twojego brata) to nawet nie odpisał na say lub na say@ aby powiedzieć ze tutaj gra brat sprite. A bany są od evviva bo tylko on był dostępny na steam więc do niego pisałem on wchodził i dawał bany. Niby masz te swoje 18 lat ale czy jesteś tak nie odpowiedzialny aby podawać pasy młodszemu bratu?? Moim zdanie chyba tak. Jak dla mnie Sprite powinien dostać porządne ostrzeżenie lub stracić admina. Tylko odemnie.

 

 

 

Ps. Widzę nie zbytnio interesujesz się co się dzieje na forum. Praktycznie wchodzisz na forum co 3-4 dni. A do obowiązków których pełnisz powinieneś wchodzić codziennie i sprawdzać co się dzieje na forum a najbardziej w dziale dd2 lub skargach.

 

Bo ktoś znowu może napisać na ciebie skargę i już stracisz posadę admina.

 

 

 

http://multi-head.pl/search.php?action=results&sid=746313b861e4e9675e57389ce29b23da

 

 

 

 

Gubi nie gubi, ludzie auqax potwierdzi moja wypowiedz, Damian od wczoraj u mnie siedzi i widocznie gral, nawet dzisiaj widze rozmowy na steam (Damian-Mateusz) Kiedys tez byl adminem na tym serwie tylko ma problem z netem teraz i chwilowo nie gra w cs, wiec ogarnia !

 

 

To dlaczego nawet nie dał bana jak był gracz steam na odpalonym wh??? Każdy chyba do niego pisał. To powinien ogarnąć temat amx lub w innym razie kłamiesz jak z nut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mieszkamy w osobnym domach, ja kapa nie wylaczam, i mozna z nim wtedy zrobic wszystko, a ze wszedl i sobie zagral, MAm go teraz zabic ?, rozmawialem z nim dzisiaj i mowiel ze dla niego ten pan co twoim zdaniem gral na wh dla niego byl czysty. Wiec juz nie przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdź sobie demko to pogadamy inaczej. Pierwszy raz gościa widziałem na oczy i staty 18:2 ??? hymm. Nawet nie wiedziałem kto to jest jak bym go znał lub widywał na innych serwerach to spoko bym go poznał z widzenia i bym wiedział jak gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem NuterzY, że każdy z dobrymi statami to cheat`er? To, że gracz jest pierwszy raz na serwerze też go natychmiast dyskryminuje? Jakie szczęście, że nie masz admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz ile osob nowych gra dziennie na tym serwie ? Widze ze nie ! Ja nie wiem czy ty musisz wszystkich znac ? zeby wiedziec ze dobrze graja ? haha smieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nuterzy wiesz ile jest serwerow cs ?? bo mi sie wydaje ze nie skoro tak piszesz czesto jest wielu ludzi ktorzy maja dobrego skilla a to ze ty ich nie widziales to odrazu maja dostac bana ?? albo masz cos z glowa albo ja tego nie rozumiem :' bo co to za sens rozkrecic serwer i banowac nowych graczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mi nie wierzycie to proszę bardzo. Dodam hltv z serwera i podam czas podejrzanych akcji.

 

1. Demko http://speedy.sh/5D6y8/nazwa-1306241158-de-dust2.rar

 

Czas podejrzanych akcji:

 

3:50

 

9:20

 

10:30

 

15:05

 

20:30

 

 

 

2. Demko http://speedy.sh/xvmrq/nazwa-1306241323-de-dust2.rar

 

Tutaj to już od samego początku jest odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu nie chodzi o wiarę bądź jej brak. Z zasady gracza z dobrymi statami skazałeś jako cheat`era, a co więcej nawet nowego gracza na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i tak ale wcześniej patrzyłem na niego i był odpalony. Wiec nie wiem po co ta cała afera. Przyznaje może źle go oceniam ale za to na demkach widać wszystko. I skaczmy ten głupi temat i dajcie ostrzeżenie Sprite i wszystko wróci tak jak było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa zostala wyjasniona z h@ . I taki maly szczegol do Evolution teksty typu " albo masz cos z glowa albo ja tego nie rozumiem "

 

Zostaw dla siebie chyba ze Tobie tez by nie przeszkadzalo gdyby ktos tak o Tobie napisal na forum .

 

 

 

Tak jak napisalem wyzej skarga wyjasniona i prosze o zamkniecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żle mnie zrozumieliście nie miałem na myśli banowanie nowych os z dobrymi statami tylko chodziło mi oto że chciałem aby Sprite go sprawdził a tego też nie uczynił więc po to napisałem tą skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/ Otwieram

 

 

 

Sprite skoro jestes adminem nikt nie powinien grać na Twoim koncie. Proszę żeby sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...