Skocz do zawartości
Gość

Podanie - SLODZIAK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SLODZIAK

 

Wiek: 18 (we wrześniu strzeli 19)

 

Data rejestracji na forum: 28.05.2013

 

Czas spędzony na forum: 1 Tydzień, 1 Dzień, 19 Godzin, 46 Minut, 27 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: 8/10

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak (było to dość dawno temu, jednak jest to kwestia odświeżenia)

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nigdy słusznie (miałem robione ss'y - zawsze czyste)

 

Dlaczego Ty?: Wiem, że nie jestem tutaj jakoś długo jednak staram się być aktywny i poświęcać forum oraz serwerowni jak najwięcej czasu. Na forum siedzę bardzo długo, praktycznie cały czas jest ono włączone jednak wypowiadam się tylko wtedy kiedy mam coś ciekawego do powiedzenia. Myślę, że dam sobie radę na tym stanowisku i nie zaszkodzi, a wręcz pomoże mi to w pełnieniu mojej dotychczasowej funkcji. Myślę, że większość z was już mnie poznała i widzicie, że chcę dla tej serwerowni jak najlepiej oraz staram się pomagać w miarę możliwości.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Tak jak powiedziałem - forum jest cały czas włączone (odpalony komputer = odpalone forum) i kiedy widzę temat w którym mam coś sensownego do powiedzenia, to robię to.

 

Coś od siebie: Już mnie poznaliście, a kto mnie nie poznał - z chęcią dam się poznać. Składam tutaj podanie, bo jestem często na forum i staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Jeśli potrzebujecie pomocy to bardzo chętnie jej dostarczę. Jeśli jednak uważacie, że jest dla mnie za wcześnie - zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK> osobiście Cie aż tak dobrze nie znam.. Lecz twoje o twoich ruchach i aktywności ciągle słyszę gdzie się nie znajdę.

 

i uważam ze dasz sobie radę z tą funkcją i pomożesz obecnym panom z ub. team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu wyminiać jak już morderca wszysrko wymienilł

 

 

 

Ps. jestem na tak

 


 

Co tu wyminiać jak już morderca wszysrko wymienilł

 

 

 

Ps. jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...