Skocz do zawartości
Gość

BonusRy8 Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BonusRy8

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem admina na znanych serwerach, [WYMODEROWANO], Niedawno jeszcze posiadałem swoją małą sieć z 2 serwerkami (AWP) oraz (DD2), lecz się rozpadła z braku czasu na rozkręcaniu serwerków.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9

 

Staż w CS-sie: Z przerwami jakieś 7 lat

 

Steam / NonSteam: Steam: BonusRy8 lub mazur123 ^^ (mam z bratem steam, lecz do 2tyg. powinienem mieć własnego)

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ ogarniam rolę admina, czitów jest bardzo dużo na serwerze a admina żadnego.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3 godziny.

 

Kontakt: Steam, PW, ewentualnie gg.

 

 

 

 

 

Chcę jeszcze dodać, że na serwerze gra bardzo dużo czitów. Przed chwilą grałem na serwerze to było gdzieś 4-7 cziterów, kto był wtedy na serwerze to potwierdzi:),.

 

Dobra nie będę się tutaj rozpisywał, liczę na pozytywne rozpatrzenie podania :).

 

 

 

 

 

* Your rank is 12 of 8585 with 98 kill(s), 396 hit(s), 74.80% eff. and 18.31% acc.

 

 

 

// Nie reklamuj innych serwisow w podaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godziny można nadrobić, na serwerze jest bardzoo dużo czitów a adminów 0, nie mówię, że zawsze 0 ale przeważnie :).

 

A ty, że jesteś bo*em to nie moja wina ;), co do "AC" to chyba ktoś sprawdzał demko i dostałem UB, więc o co bunty?, że jesteś botem bo cię dedam??, okey spoko :) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie , mala aktywnosc na forum i na nie za to co wymienil juz fisken :)

 

 

 

Edit :/ kolejne nie za wypowiadanie sie w swoim podaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem jednego, co do aktywności no to ok jest mała, ale nie rozumiem o co bunty z tym "AC", dostałem ssy wstawiłem, ktoś sprawdzał moje demka i było wszystko czyste więc oco chodzi?, do 2 tyg. możliwe, że prędzej będę miał swoje konto steam :)

 

 

 

Edit: Tylko wyjaśniam sprawę, a nie że specjalnie nabijam posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie:

 

-nie masz swojego Steama

 

-piszesz w swoim podaniu

 

-2h przegrane na serwie ? Haha minimum 30 h.

 

-mała aktywność na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Widziałem cię może bodajże 2 razy na serwerze i nie pamiętam, żebyś pomagał zgłaszając cheaterów na u@. Poza tym na innym forum jakiś czas temu twierdziłeś, że własnego steama będziesz miał za tydzień. Tutaj ta sama śpiewka, nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie każdy ma tyle kasy co ty ;p, a do 2 tyg. na pewno będę miał,.

 

Dobra to zamknijcie podanie za jakieś 2 tygodnie złoże podanie jak będę miał swojego steam'a, oraz poprawię swoją aktywność na forum, serwerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

- Odrzucam/zamykam na prośbę autora.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...