Skocz do zawartości
Gość

Podanie na admina by DAMIAN :)

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie by Damian *BIKI RULEZ*

 

 

 

Nick: Damian *BIKI RULEZ*

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Były admin na COD + 4fun i na only dd2 - jak to jeszcze grałem na ns'ie.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: Licząc z przerwą to będzie z 6 latek.

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY ?: Dlaczego? Bo jak tak patrzę to na serwerze nie widzę żadnego admina, jak siedzę od rana do wieczora to trafi się jeden admin, który da bana za błahostkę a jak przyjdzie cziter - ADMINA wcale nie ma. Chciałbym to zmienić i troszkę przypilnować ten serwer , jak na admina przystało.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie? Zależy od dnia - teraz to może dłużej od 3-8 godzin , a tak to w wakacje troszkę się zmniejszy do 3-5 góra, ponieważ czas też chcę spędzić z dziewczyną itp itd.

 

Kontakt : GG, steam , tutaj na forum.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania

 

 

 

 

 

Ps. Proszę nie patrzyć na to, że dziś dopiero dołączyłem na forum - po prostu wcześniej nie miałem czasu by się tu zarejestrować i tak jak inni - pisać jakieś posty bezsensowne - jeśli mam coś pisać to z sensem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siedzisz od rana do wieczora i nie widzisz admina ?? ( od 3-8 godzin ) - to chyba nie jest od rana do wieczora .

 

Malo postow na forum drugi minus . Jezeli pisanie postow na forum jest dla Cb bezsensowne to bym bardziej . Jak dla mnie konto zalozone tylko do napisania podania .

 

 

 

Tak jak Dogek pisal tylko 2h na serwie ..

 

 

 

Na nie .

 

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego drogi - na serwie mam przegrane 2 h? Może zauważ, że nie gram tak często bo tacy świetni admini poświęcają tak czas na ten serwer , że aż się płakać chcę.

 

 

 

Poświęcam 3-8 godzin - napisane, że na cs'ie - nie powiedziane , że akurat na serwerze multihead :)

 

 

 

 

 

Nie znasz mnie, hmm - ja nie znam Ciebie i co w tym złego ? Przeszkadza Ci, że ktoś w końcu zacznie ogarniać serwer na który nikt nie ma ochoty ruszyć tyłka by kogoś łaskawie zbanować? Weź przestań i się sam zastanów co piszesz.

 

 

 

 

 

evviva - powiedz mi tak szczerze po co masz konto na forum? Dlatego, że masz admina bo po co więcej Ci konto - wpiszesz jakieś swoje bezsensowne teksty do czyjegoś podania i tyle - taka zaleta zakładania konta. Nie widzę admina? Hmm - grałem sobie dziś z 2 godzinki koło 15 i przez te 2 godzinki ciągle szarżował czit, teraz wszedłem , pograłem - ewidentne wh koleś miał - kto go sprawdzi? Nikt - Ty byś weszła i zamiast zbanować czita to zbanowałabyś kogoś , kto wcisnął przypadkiem dwa razy /lotto :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny minus za wypowiadanie sie w swoim podaniu , przeczytaj dokladnie regulaminy . Bo skoro ich nie znasz to adminem nie zostaniesz .

 

 

 

Co do twojego postu .. wypowiadalem sie na forum duzo zanim zostalem adminem i zanim zlozylem podanie , inni ci to potwierdza . Z mojej strony tyle .. dziekuje , dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie grywam na dd2 zbyt dużo ale się wypowiem :)

 

Zakładasz konto na forum w dniu dzisiejszym i juz piszesz podanie, następnie masz na serwerze przegrane 2 godziny (wymagane 30 godzin ) i do tego wypowiadasz się w swoim podaniu ..

 

Ja jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na duże NIE.

 

 

 

- opis przy "dlaczego Ty"

 

- godziny

 

- konto tylko żeby złożyć podanie

 

- posty w podaniu

 

- i raczej kłamstwa, które tutaj wypisujesz.

 

 

 

pewnie jeszcze coś by się znalazło, ale nie chce mi się nad tym myśleć, jest wystarczająco dużo minusów, a ani jednego plusa. Siema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ogromne NIE... Chłopie masz przegrane 2,5 h... Konto na forum założone ewidentnie do podania... Już mniejsza o to, że wypowiadasz się we własnym podaniu, ale jak śmiesz pisać takie rzeczy o adminach mając przegrane 2,5 h na serwerze ? To, że akurat jak Ty byłeś na serwerze i nie było admina nie oznacza, że ich tam nie ma :) Jest ich dużo i dobrze wykonują swoją pracę, a mają też swoje życie prywatne i nie mogą siedzieć na serwerze cały dzień :) I jeszcze dodam, że jeśli siedzisz 3-8 h na cs'sie, a tu masz przegrane 2,5 h, to nam pokazuje w jak serdecznym miejscu masz tą sieć :) A forum jest bardzo ważną częścią sieci i jak możesz twierdzić inaczej ? To tutaj rozwiązywane są wszystkie problemy, skargi, propozycje itd... To dzięki forum serwerownia się rozwija i admin ma obowiązek być aktywnym na forum (a Ty masz 2 posty i do tego oba w swoim podaniu...). Masz kolego niezły tupecik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie:

 

-konto na forum tylko dla podanka

 

-mało przegrane na serwie

 

-piszesz w swoim podaniu

 

-nie znam cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral

 

- nie znam Cię w ogólę

 

- aktywność na forum -.- !

 

- mało przegrane na serwerze

 

- konto na forum tylko dla podania -,-

 

- piszesz pod własnym podaniem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

 

 

 

 

 

Podanie odrzucone : Za zgodą Consecunete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...