Skocz do zawartości
Gość

Podanie Krixos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krixos

 

Wiek: 24

 

Doświadczenie: 3 miesiące na ****

 

3 miesiące na serwerowniach "u znajomego"

 

aktualnie admin na cs-****

 

Znajomość amx: 10

 

Staż w cs: 3 lata ns 2 lata steam (mój aktualny steam to drugi 1 został skradziony)

 

Steam: http://banid.pl/kto?to=0:1:57999360

 

Dlaczego ja: Jestem skuteczny nie podejmuję pochopnych decyzji przed banem oraz przed ub mam spore doświadczenie w byciu adminem na pewno sobie poradzę.

 

Czas jakie dziennie poświęcasz na cs-a: okolo 3-4 godziny

 

Kontakt: steam

 

email: [email protected]

 

forum: Krixos

 

 

 

Bez reklam proszę / xDoGeK

 

 

 

Wymagacie 30h przegrane na serwerze nie mam ich ponieważ jest prosta odpowiedź ja już praktycznie nie gram w cs-a zajmuje się jedynie wychwytywaniem bo już nie mam ochoty grać 5 lat tłuczę już tą gre wystarczy tego. Teraz tylko obserwuję graczy na serwerach, a na spect u was nie będę siedział bo nie mam po co nie mając admina. To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja powiem tak, chcesz u nas Admina to zrezygnuj z Admina na tamtym serwerze.

 

 

 

- Popraw aktywność na forum

 

- Dobij te minimalne 30h na serwerze

 

 

 

Zrobisz to co napisałem będe na Tak, teraz jestem na Nie.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE :) Po pierwsze nie masz nawet 1 GODZINY przegranej na serwerze :) Po drugie 0 aktywności na forum i konto założone tylko do podania :) Po trzecie jesteś adminem na innej serwerowni, to czego tutaj szukasz ? A po czwarte co to za tekst, że zajmujesz się jedynie "wychwytywaniem" ? Tłuc to możesz schabowego, a nie tą ponadczasową grę więc jeśli Ci się znudziła, to znajdź inną, bo admin powinien i musi grać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie . Zerowa aktywnosc na forum . Tak jak pisal extazsy zrezygnuj z admina na tamtej serwerowni i wtedy ubiegaj sie o niego u nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie powody: w ogóle cie nie widziałem na serwerze i masz admina na innej sieci do tego jeszcze aktywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na NIE :) Po pierwsze nie masz nawet 1 GODZINY przegranej na serwerze :) Po drugie 0 aktywności na forum i konto założone tylko do podania :) Po trzecie jesteś adminem na innej serwerowni, to czego tutaj szukasz ? A po czwarte co to za tekst, że zajmujesz się jedynie "wychwytywaniem" ? Tłuc to możesz schabowego, a nie tą ponadczasową grę więc jeśli Ci się znudziła, to znajdź inną, bo admin powinien i musi grać !

 

 

 

 

Podpisuje sie pod tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kim Ty jesteś ? Proszę Cię, wszedłeś raz na nasz serwer i od razu składasz podanie ? Jestem na NIE. Powody tutaj wymienia każdy więc powtarzać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

 

-nie znam gości

 

-brak aktywności na forum jak i na serwerze

 

-w dodatku ja nie kupuje bajki ze skradziony steam-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE!!! Musisz pojawić się na serwerze to przede wszystkim

 

do tego dochodzi brak aktywności na forum jak i ,,ts"

 

I praktycznie nikt Cie nie zna. .. musisz wszystkie te argumenty poprawić aby mieć szanse.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...