Skocz do zawartości
Gość

Skarga na adminów

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:16:25

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Eviva Iarte i SiweK l Kolbuszowa

 

Dowody: Zaraz podrzuce demko z hltv tylko niech się załaduje

 

Świadkowie:Trik3r bo musiałem aż po niego pisać ale w końcu siwek się ulitwał i go zbanował

 

Uzasadnienie: Wchodzi cziter Pan Orange na aimie i gra sobie przez dobre 10 min na mapie tak samo strik3r 100% wh karmel*YoDs też był podejrzany akurat gdy na serwie przebywało 3 adminów ale no hej. wszedł dopiero póżniej więc jego się ta skraga nie tyczy, żaden nie był łaska ich posprawdzać

 

Jeszcze na koniec dostałem bana za słowa na u@ ale bez przesady pisałem cały czas na u@ żeby ich sprawdzili albo ssy zrobili nikt nawet palcem nie kiwnął 2 adminów na serwie i żaden go nie zbanował dopiero wtedy gdy napisałem "Ku**a zbanuje go ktoś w końcu czy skargi wam mają pomóc" pomogło za co też dostałem bana -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko : http://www.sendspace.pl/file/27caddd1c82e0a43e8dc9b3

 

może na tym demku nie widać że tak długo grał ale jeszcze na poprzedniej mapie było zero reakcji adminów

 


 

II Demko: http://www.sendspace.pl/file/a60544451f1840b2d563e9c pan orange pod koniec jest natomiast strik3r na wh i karmel*YoDs też dziwnie grał może tego nie widać ale napisałem z 10 razy na u@ żeby ktoś ich sprawdził zero reakcji nie zdąrzyłem zrobić screena w konsoli bo wyszedłem z csa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wróciłem i pozwolę sie wypowiedzieć ;)

 

 

 

Skarga słuszna , pisałeś do adminów oni nie reagowali czyli olali sprawę cheata na serwie , a tego admin nie powinien robić , powinni wejść na specte , i poobserwować podejrzanego gracza, a nie grę na serwie stawiać wyżej niż opiekę nad nim.

 

Do tych adminów : Jak nie jesteście pewni czy gracz ma AIMA to robicie demko i wstawiacie na forum , my wam pomożemy i powiemy czy ma AIMA czy nie, a jak nie jesteście pewni czy gracz ma WH to się daje ss'y i sprawa jasna ,jak będą czyste to wstawi bez problemów i dostanie UB 5/10 min go nie zbawi ;)

 

Jak dla mnie ci dwaj admini złamali regulamin admina i powinni zostać za to ukarani ;) ale przed tym powinna być rozmowa z nimi.

 

 

 

P.S:Tego "Do tych adminów" nie brać tak że każdemu trzeba robić ss'y czy tam kręcić demko , podejrzanie gra to dopiero wtedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Skoro skarga została skierowana na mnie to chętnie się wypowiem.

 

Drogi hPa serwer nie kreci sie wokół Ciebie i tylko twoich skarg na u@.

 

Żebyś nie zmieniał nicku i wiedziałbym że byłeś adminem to może szybciej bym go sprawdził, ponieważ wiedziałbym, że potrafisz rozpoznać czita.

 

Ale skoro byłeś adminem, może i przez krotki czas to chyba wiesz, że takich skarg dostajemy około 3 na minutę a, więc nie byłem w stanie wszystkiego ogarnąć bo tak jak wspomniałem na serwie było kilku cziterów.

 

Pominę fakt iż byłeś bardzo arogancki i chwilami wulgarny wręcz, za co potem nagrodził Cię evviva.

 

Wszyscy chyba wiedza, że admin ma ogrom pracy na dd2, mamy 31 slotów przez co 31 potencjalnych cziterów.

 

Fakt jest taki, że nie siedzaiłem ciągle na SPEC, ale gry tylko ginąłem i zauważyłem coś podejrzanego u gracza to od razu zchodziłem na specta i robiłem ss'y.

 

Pozdrawiam serdecznie SiweK.

 

 

 

Jeszcze dodam, że Twoja groźba skargą bardziej mnie zdenerwowała niż zmotywowała do dania bana.

 

 

 

P.S.

 

Na przyszłość zgłaszaj więcej na u@, a nie drocz się z nami na chat'cie.

 

Dziękuję SiweK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego po pierwsze nie mam adma, bo bym sam ich zbanował, a czemu świat ma się kręcić wokół moich skarg wy powinniście je czytać i według nich sprawdzać ludzi po drugie widać jakie jest twoje nastawienie do innych graczy po trzecie napisałeś że droczyłem się z wami na czacie, ani jednego słowa nie powiedziałem na say tylko na u@ pisałem wam po kolejne nie kłuciłem się z wami tylko zgłaszałem cziterów abyście ich sprawdzali, dodam jeszcze że jakby ktoś nie napisał na say nie pamiętam już kto to był napisał że ten pan orange to czit to byście go nie zbanowali tak jakbyście w ogóle nie zwracali uwagi na u@, a sam któryś z was napisał że cziterów zgłaszać na u@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To przeprasza z tym chatem sprawa nie dotyczy Cb.

 

Nie mam nić do Cb nigdy problemów z Tb nie miałem, ale spróbuj też postawić sie w mojej sytuacji gdy mam 6 skarg na cziterów i musze sprawdzic wszystkich po kolei i nie moge pominać nikogo.

 

Jeszcze raz przepraszam z błąd poprostu wziąłem Cię z innego gracza.

 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hPa będziesz teraz wylewał smutki za stratę admina wyszukując błędów, które sam popełniałeś? Skargę zamykam bez konsekwencji.

 

Dexu: Racja robimy demko na serwerze z HLTV. Najlepiej poprośmy kolegów o demka z innej perspektywy.

 

 

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...