Skocz do zawartości
Gość

Podanie blantos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: blantos

 

Wiek: 20lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Ależ oczywiście

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

 

Staż w CS-sie: 7lat

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:33240431

 

Dlaczego TY .!: Posiadam już admina na ffa i chciałbym też jakoś swoją osobą pomóc na COD MOD ponieważ tam też zacząłem grywać.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: myślę że tak dziennie do 5 godzin

 

Kontakt: gg 47041956

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem to już w podaniu innego admina. Nie jesteśmy za tym by adminować na kilku serwerach. Zrezygnuj z ffa i złóż podanie na cod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na neutral.. Musisz sie zdecydować gdzie chcesz mieć admina..

 

Pojawiać się na ts i z nami rozmawiać + trochę więcej godzin na Cod przegrać.

 

No i starać się bardziej opanowywać szczególnie emocje.. No i też weź pod uwagę ze tu całkiem inaczej się ocenia graczy i różnego typu przewinienia niż na ffa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutral czekoladka napisała powody ale z przewagą na nie, widać ze grasz duzo na serwerze, wbijaj na ts'a i uda ci się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie . Dlatego ze masz admina juz na innym serwie :) . i drugi powod to co juz 2 osoby pisaly czyli brak kultura i zbyt Ciebie ponosza emocje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiscie nic do Ciebie nie mam, lecz niestety jestem na NIE, poniewaz masz admina na FFA, po co starales sie tam jak teraz olewasz ( nie doslownie) swoje stanowisko siedzac na COD, czy nie uwazasz, ze to troszeczke dziecinne? Masz admina na FFA, starales sie? dostales, to czemu teraz to wszystko chcesz zaprzepascic, trzeba bylo juz od samego poczatku starac sie na COD'dzie a nie nagle. Jak dla mnie Ci admini co ubiegaja sie o stanowisko, to praktycznie tak jakby im nie zalezalo wgl na tym serwie co maja na nim admina, jak dla mnie to kompletna dziecinada. Tyle ode mnie, uprzedzam, ze nie chcem nikogo tutaj obrazic, po prostu pisze jak sadze i uwazam ;d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...