Skocz do zawartości
Gość

Pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze żeby się z wami pożegnać ponieważ dziś doszło do takiej sytuacji że, pewnie wielu z was uzna mnie za czitera ale to jest mi obojętne możecie przez to wyrazić swoją opinie o mnie, mianowicie zrobione mi zostały ssy następnie przez to że nie mogłem wbić ogólnie na csa ponieważ przez serwer DD2 bindowały mi się przyciski i non stop przerzucało mnie na inny serwer gdy tylko z niego wychodziłem usuwałem plik cstrike-polish przez co przez swoją nie uwagę usunąłem ssy. Consecuente już mnie poinformował jaka za to może być kara więc przez to pisze swoje pożegnanie, bo wiem że nikt kto to teraz czyta w to nie uwierzy... Więc to tyle co chciałem powiedzieć

 

 

 

Życzę miłej gry wszystkim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehh... ja cię za czitera nie uznaje :) Po prostu czesto usuwam cs'polish żeby mi nie lagowało :) ogólnie to cały czas cos robie z tym.. xD no ale cóż... narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie żegnaj się za wcześnie - dane z dysku można spokojnie odzyskać. Staraj się nie zapisywać nic na tej partycji, aby uniknąć nadpisania usuniętych danych. Pobierz program Recuva http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html i spróbuj odzyskać folder. Obsługa programu jest banalnie prosta, więc instrukcje są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


' pid='51411' dateline='1370958191']

 

Też mam ten problem że mi się klawisze same bindują i samo wbije na jakiś dziwny serw.

 

 

 

 

Ustaw config.cfg na plik tylko do odczytu i nikt Ci nie bedzie grzebal w ustawieniach.

 

 

 

@hpa -trzeba bylo nie odpalac :)

 

 

 

2s9xcg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

' pid='51411' dateline='1370958191']

 

Też mam ten problem że mi się klawisze same bindują i samo wbije na jakiś dziwny serw.

 

 

 

 

Ustaw config.cfg na plik tylko do odczytu i nikt Ci nie bedzie grzebal w ustawieniach.

 

 

 

@hpa -trzeba bylo nie odpalac :)

 

 

 

2s9xcg3.jpg

 

 

 

 

Ok, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten sposób co nadmienił igorek to nie dział daltego że robiłem reinstal cs jeżeli te 100 reklam może pomóc to nie ma problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...