Skocz do zawartości
Gość

Admin nie ogarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 11.06.2013 gdz. 11.50

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Karolciaaaa ;**

 

Dowody:

 

Świadkowie: Ci na serwerze...

 

Uzasadnienie: Ja się pytam gdzie ten powód jest adekwatny do kary? Piszę na u@ Gracz xxx ma aima/no recoil

 

Admin nic z tym nie robi, nie wchodzi na speca. Więc powtórzyłem jeszcze raz na u@ powyższą treść. I dostaję bana jak niżej, dodam, że oskarżanemu graczowi celownik latałewidentnie.

 

 

 

Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego.

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl/amxbansdd2/ban_list.php

 

[AMXBans] Reason: 'Bez podstawne oskarzanie gracza o czity'

 

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:28047321'

 

[AMXBans] Your IP: '5.173.95.157'

 

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ten gracz byl sprawdzany wielokrotnie i nie widac bylo twojego AIM'a/No recoila. admin ktory moze to potwierdzic to Fisken.

 

a nie nawidze jak ktos pisze odrazu na u@ odrazu o innym graczu jak o cziterze, tylko dlatego ze Cie zabil... "Każdy lepszy ode mnie to czit"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie musimy wchodzic na speca zeby na kogos patrzec wczesniej juz patrzylismy na niego i Twoje wielokrotne gadanie bylo tylko zbedne dlatego to ignorowalismy. Ciesz sie ze ban tylko na 5minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech Wam będzie. Gratuluję wyczucia. Może jeszcze mi powiecie, że przez ścianę na model nie najeżdża?xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No najezdza na modele przez sciana i na sh biega. Wez czlowieku ogarnij sie z reszta masz hltv i prosze o rozpisanie wtedy przyznamy sie do bledu. dziekuje skonczylem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiele rzeczy mozna uslyszec, a po za wszystkim skad mozesz wiedziec ze jechal po modelu :) czyżbys sam odpalil ? przeciez zwykly gracz nie ma ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no hej a dałeś graczowi wcześniej znać że sprawdzałeś tego potencjalnego czitera? Z tego co zauważyłem do najcierpliwszych nie należysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

wiele rzeczy mozna uslyszec, a po za wszystkim skad mozesz wiedziec ze jechal po modelu :) czyżbys sam odpalil ? przeciez zwykly gracz nie ma ESP

 

 

 

 

Rozwaliłeś mnie gościu swoją wiedzą :)

 

A trzeba mieć cokolwiek włączone żeby widzieć, że na model?

 

Jak adminuję nie używam ESP.

 

Odpalić to mogę jedynie fajkę.

 

Np. Jak z respa TT wchodzi do trupa i dziwnym trafem wychodzi z celownikiem na model. Wszystko pięknie tyle, że kolesia nie było słychać. Nie strzelał, nie tupał bo wyczekiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rajbson sciągnij demo z Hltv i je rozpisz. Udowodnisz w ten sposób Swoją rację. Link do Hltv masz w tabeli z serwerami. Panowie admini, następnym razem napiszcie na y@, wiadomość typy "Rajbson sprawdziliśmy czysty ". Gracz wtedy nie czuje się olany i wie, że ktoś czyta jego informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Rajbson sciągnij demo z Hltv i je rozpisz. Udowodnisz w ten sposób Swoją rację. Link do Hltv masz w tabeli z serwerami.

 

 

 

 

Czekam na Udowodnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ftp://hltvrec:[email protected]/s1129/nazwa-1306111125-de_dust2.dem.zip

 

 

 

12min 17sek - Nice ProFire - obejrzyjcie to w zwolnionym tempie x 4 zaczął strzelać szybciej niż gość wyszedł i nie mówcie mi tu o farcie | Moim zdaniem +b

 

17min 05 sec idzie w anarchię z celownikiem na model... | +/- b

 

18min 45 sec nie miał prawa wiedzieć a wychodzi z celownikiem koło modelu, FAIL | + b

 

19min 18 sec info z d FAIL | +b

 

Dokładnie taka sprawa, że jak skanuje skrzynię to i może miał prawo wiedzieć, że tam jest, ale potem jedzie celownikiem na trupę, koleś wychodzi w tym czasie przez bramę na resp CT a ten bez wahania goni Go celownikiem. Dziwne?

 

 

 

Pewnie mało jak dla was, co?

 

Musiałbym pewnie rozpisać 0 akcji. Teraz usłyszę, że to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz obejrzę demko, tylko powiedz skąd w Tobie tyle złośliwości? Bawi Cię to? Czy może marna odmiana cwaniactwa z Ciebie wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem złośliwy. W żadnym wypadku po prostu admini wyżej w postach na mnie wjechali, że może ja odpaliłem etc. Może trzeba się pogodzić po prostu, że niektórzy mają lepsze wyczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rajbson kompletnie nic nie widzę na tym demku. Nie ma się czego czepić. Proszę UBT o obejrzenie i wypowiedzi.

 

No Hej za to ja nienawidzę jak są obrażani gracze na serwerze. To jest ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. Kolejne skończy się zabraniem admina. Myślę, że jasno się wyraziłem. "Pizd" i innych takich szukaj wśród kolegów jeśli lubicie takie nazewnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1a akcja spalona ewidentnie nie widzisz tego, że zaczął strzelać wcześniej niż wyszedł przeciwnik. Za szybkostrzelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No, i może frytki do tego.

 

Profire, Proaiming to dla Was dobry skan.

 

Zamknijcie ten temat bo co raz to więksi znawcy zaczynają się udzielać. Jak będę posiadał niezbite dowody to napiszę nowy topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...