Skocz do zawartości
Gość

Lagi przez steam'a ? :O

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :D od pewnego czasu (po zainstalowaniu Counter Strike Condition Zero) mam lagi w cs na steamie. na NS chodzi wszystko ładnie. Lagi występują np. przy zmienianiu broni :( np. z karabinu na nóż. Nie jest to spowodowane pingiem, chodź jest on trochę wyższy niż na NS. Na ns'ie utrzymywał się w granicach 45-50 na steamie, 65-70.

 

 

 

Miał może ktoś podobny problem? Czy może być to spowodowanie zainstalowaniem CZ ?

 

 

 

Polecą + ! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mi wiadomo to masz cs z aktualizacji, weź sobie zmień na z przed aktualizacji tam masz do wybrania opcje grafiki D3D, z tą grafika masz trochę większe fps'y. Jak by nie pomogło, Defregmentacja dysku, no ostatecznie format.

 

 

 

Co to mojej wyższej wypowiedzi, to chodziło mi o to, że byś sobie poustawiał config tak jak masz w ns :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok :) tyle że cofnąłem aktualizację, według poradnika aquax'a. Config powiadasz? hmm... no to nie jest głupie xD jutro się z tym wszystkim pobawie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem to samo, lagi z niczego a to wszytko po aktualizacji. Wystarczy ze usunalem half life folder z steam i wkleiłem tego z ns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...