Skocz do zawartości
Gość

Graabarz-,-

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 20:00-21:00, 2013-06-08

 

Nick admina/gracza, który zawinił: TheGraabarz

 

Dowody: [AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: TheGraabarz

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'REKLAMA! dowody: zrzuty ekranu how!?'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Twoje IP: '87.207.61.143'

 

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Weszłam na serwer po czym graabarz zbugował serwer na jail_minecraft_v3, następnie po zmianie mapy graabarz dał mi perma za niby "reklamowanie". Miałam ustawiony bind pod "l" na ip serwer jail-break multi-head.pl.

 

 

 

 

 

/Brak wzoru +10% //xDoGeK / @Edit. Poprawione =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok. jak tylko będę na kompie, to wrzucę. Varg i hOw!? mogą potwierdzić. Zresztą to hOw!? zrobił screeny. Cały czas ci się udawało. Twoja beszczelność na Jail'u nie znała granic. Wreszcie jest na ciebie niezbity dowód. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Daj ss czekam...

 


 

Szybciej ...

 


 

Jeżeli chodzi o te ip co 2 razy napisałam przez bind to ip jaila multi-head.pl, jeżeli jest to inne ip to napewno ktoś mi się za przeproszeniem wjebał na nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Toxic jak masz dostęp do plików / programu z logami to sprawdź, ip oraz to jakie ip pisałam. jak ip jail to ja , inne ktoś się podszywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Anka jesteś śmieszna. Był FD i spytałem się wszystkich grających na serwerze, czy możemy scrashowac serwer, gdyż nie czytało mi admina. Nikt nie miał nic przeciwko, w dodatku chcieli pomóc...Ty obrazu zaczęłaś płakać, cytuję: "sprawdźcie kto zbugował serwer i dajcie mu perma" twoje ciągłe gadanie, że jestem niekompetentny, że źle wykonuje swoją posadę, doprowadzało do nerwów nie tylko mnie, ale także innych graczy. Screeny ci wyśle, jak będę na komputerze. Jeśli to będzie IP jaila, to dostaniesz UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdziłem screena, jest to IP jaila multi-head. Przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

 

 

Dajcie jej UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...