Skocz do zawartości
Gość

Morderca ogarnij się w końcu!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:1 minute temu

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Morderca

 

Dowody:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: Morderca

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'lewy u konspiranta?'

 

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Your IP: '87.207.65.62'

 

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie:Gracze tam grający

 

Uzasadnienie:Ten admin ma jakąś obsesje na moim punkcie daje mi ciągle nie słuszne bany doskonale wiem że nie można konspirantem z lewego walić i nigdy tego nie robiłem. To że Cie zabijam bo po po prostu jestem od Ciebie lepszy wcale nie oznacza że nie znam zasad i ich nie przestrzegam bo pewnie znam je lepiej od Ciebie. Druga sprawa na pierwsze mapie chłop wyzywa mnie od cweli na tej na której dostałem bana od Frajerów zero reakcji... A to że sobie ubzdurałeś że zabiłem z lewego to już wina twojej chorej głowy i nikogo innego. Życzę wam powodzenia dalej z takimi adminami... I jak czytałem forum to nie pierwszy przypadek kiedy ktoś po zabiciu Mordercy dostawał ssy/albo bana za jakieś dziwne rzeczy.

 

Dorzucam to z frajerem "

 

*DEAD* Bodallo : ahhahah frajer

 

 

 

Welcome to Multi-Head.pl [...COD MOD...] @ disCONNECT.pl

 

* You've killed 5 in a row so far

 

KonspiR killed Punisher with knife

 

Morderca killed HD Dredy with m4a1

 

Morderca killed skiluj with m4a1

 

.[!]. Grudziadz - PooLi's .[!]. : /sklep

 

 

 

Czekoladka : bollado kto?

 

 

 

Punisher dropped

 

Punisher has left the game

 

[RoundSound] Chcesz wylaczyc roundsounda ? Napisz /roundsound lub /rs

 

KonspiR killed Morderca with knife

 

Zawisza Czarny z Garbowa : prosze go ogarnac

 

 

 

Redis dropped

 

*** Zawisza Czarny z Garbowa killed pawel with a headshot from m4a1 ***

 

skiluj (RADIO): Fire in the hole!

 

Zawisza Czarny z Garbowa : nie zycze sobie takich komentarzy w moją stronę.

 

 

 

Myślisz że jak banujesz mnie za rzeczy których nie mogę udowodnić że nie robiłem zresztą tak samo jak ty mi nie możesz to Ci się upiecze bo administracja stanie za tobą murem ??

 

 

 

A Faktycznie nie przestrzegam regulaminu spytaj się magika... dzisiaj niechcący postawiłem SG na assalucie to sam się do tego przyznałem chociaż został jeden gracz i by mnie nikt nie złapał...

 

 

 

NightWolf: 10% dla zawiszy za wulgaryzm (usunięty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawisza po pierwsze nie mnie zabiłeś z tego noża. i widziałem jak zabiłeś gracza z lpm. ponadto nie znasz regulaminu bo sprawy wszelkie do adminów to na U@ a nie na zwykłym say.. do tego dochodzi ze w twoim wycinku z konsoli to twój wymysł ze ten koleś to do ciebie napisał. .. ktoś napisze kur.. albo coś i potem jest twój nick że kogoś zabił albo wyrzucił perk i bd wmawiać ze też ktoś coś do ciebie pisał ?... Ponadto skoro świadkowie są to niech się wypowiedzą .. bo kiedy nie grasz.. to dostajemy informacje na temat twoich skanów i tp. i dochodzą do tego jeszcze wymysły jak ten tu ^&^

 

Proszę o szczerą wypowiedz graczy grających w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


COD:MW] Dostales 156 EXP'a!

 

Jestem Hadesem killed -MoD- [> Legalizacja <] :D with scout

 

* You've killed 7 in a row so far

 

*** Morderca killed Kandzio with a headshot from m4a1 ***

 

-MoD- [> Legalizacja <] :D dropped

 

-MoD- [> Legalizacja <] :D has left the game

 

Kandzio : cwele moze zagralibyscie normalna klasa anie tylko premy

 

 

 

BoskiPapero : /sell

 

 

 

Jestem Hadesem killed Eczek with scout

 

KonspiR killed Zawisza Czarny z Garbow

 

 

 

Rasta czytaj ze zrozumieniem nie napisałem że Morderca mnie obraża tylko jak gracze mnie obrażają.

 

To też sobie ubzdurałem prawda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


*** Morderca killed Kandzio with a headshot from m4a1 *** z tego wychodzi ze pisał on to do mnie nie do Ciebie więc w czym masz problem szukasz dziury w całym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam fakt że jakbyś myślał to byś wiedział że on użył liczby mnogiej... więc miał na myśli wszystkich użytkowników z premkami czyli w tym także mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nie skierował tego bez pośrednio do Ciebie.. jak byśmy banowali każdego kto pisze coś typu jak ten typ albo jeb.. ninje i tp.. to by same premki zostały.. po za tym raz to napisał.. za 2 razem by dostał bana.. widzę ze jesteś mało tolerancyjny i zapatrzony w siebie... po za tym skoro jesteś idealny to zgadzasz się żeby Ci dać bana na 24/h.. bo wyszło ze regulaminu nie znasz.. na u@ nie pisałeś tylko na say.. a to podstawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co ja mówiłem o obrażaniu i chamstwie na serwerze? Morderca czyżbyś był cwelem, że taka obraza Ci nie doskwiera? Widzę, że regulaminu też nie znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że jednak ty nie znasz regulaminu kolego i teraz poniżę Cię jak dziecko chcesz dać mi 24h za nie pisanie na u@... 14. Zgłaszanie chitów nie na u@ jak i nadmierne spamowanie będzie nagradzane 5 minutowym banem. " Punkt z regulaminu

 

 

 

Bo mowa jest o zgłaszaniu chitów a ja zgłaszałem obraze drogi adminie więc teraz daj sobie bana na 24h za nieznajomość regulaminu... Bo jak wcześniej wspomniałem znam go lepiej od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jako Admin mam reagować przede wszystkim na u@. i jakoś 95% ludzi daje rade wszystkie sprawy tam zgłaszać jesteś dziwnym przypadkiem który musi na say. pisać i mieć większe problemy...

 

 

 

Consecuente jak ktoś pisze takie coś to na biało się wyświetla kutlurą.. za 2 razem jak pisze jest ban.. jak bym każdego kogo poniesie za 1 raz wulgaryzm dał bana zamiast upomnienia to serwer był by pusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co nie zmienia fakty że znam regulamin lepiej od Ciebie bo niema takiego obowiązku... Więc że Cię zacytuje "po za tym skoro jesteś idealny to zgadzasz się żeby Ci dać bana na 24/h.. bo wyszło ze regulaminu nie znasz.."

 

 

 

Widać że admin nie zna regulaminy proszę o zastosowanie jakiejś kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderca jeżeli on otrzyma bana na 24h gdzie ban maksymalny sięgnie do 5minut to na pewno skarga będzie musiała zostać przyjęta i to na twoją wielką niekorzyść.

 

Nie musisz banować jak ktoś napisze sobie raz ku*** ale jak ktoś kogoś zacznie obrażać i to na poważnie to masz jak największy obowiązek go banować.

 

No przykro mi, że nie ma tu jakiegoś dokładniejszego powodu ale Morderca proszę cię. Nie mów jakie ty to możesz dawać bany ludziom bo to nie ma sensu.

 

 

 

Z całym szacunkiem Morderca lubię cię... Ale jako Moderator, UbTeam, admin cod muszę patrzeć na fakty nie na znajomości.

 

Dziękuje za uwagę i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawisza nie wyskakuj juz z takimi dennymi skargami. PO prostu nie przestrzegasz badz w ogole nie znasz regulaminu wiec jestes za to karany i za kazdym razem lecisz sie wyplakac na forum.najpierw pomysl co zrobiles zle a ponziej pisz bzdury. Ok od tego jest forum zeby pisac co jest zle i nie tak na serwie itd. Ale cos sie czepil MOrdercy, jest dobrym adminem i widocznie kara Cie za to ze robisz nieregulaminowe akcje. według mnie ban sluszny.

 

P.S zacznij przestrzega regulaminu to bedziesz mial spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem że administracja staje za sobą murem ale zobacz Evolution że popełniłeś mezalians... W tym poście udowodniłem że znam regulamin lepiej niż wasz admin a ty nadal twierdzisz swoje. Reasumując zastanawia mnie czy w ogóle czytałeś wszystkie posty?? A regulaminu zawsze przestrzegam jak to potwierdza sytuacja z adminem magikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o ile widze to tematem skargi jest ban za zabicie lpm, czego robic nie mozna konspirantem, nie raz bylem swiadkiem twojego lamania regulaminu na serwie, co z tego ze potrafisz cos na forum napisac ze znasz regulamin skoro tego nie stosujesz w praktyce grajac na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz i tutaj do tego kłamiesz prosto w oczy drogi evolutionie i ciekawe założenie że to ja od razu kłamie a fakt że admin nie może udowodnić mojej winy tak samo jak ja swojej niewinności już Cię nie obchodzi co wynika z twojej czystej agresji w stosunku do mojej osoby którą już nie raz wykazałeś. A apropo admina Mordercy sam wyciągnął do mnie rękę i jego zachowanie uważam za jak najbardziej właściwe i godne podziwu dlatego skargę wycofuję i proszę o zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...