Skocz do zawartości
Gość

Podanie rzulf.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Nick: rzulf.

 

Wiek: 20

 

Doświadczenie (w byciu adminem): kilka sererowni

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 8-9 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Przede wszystkim mam duże doświadczenie, oraz staż gry, ostatnia serwerownia na ktorej grałem przeniosła sie na CS:GO, w ten sposób zawitałem do was :D Często gra wiele osób na wspomagaczach, z którymi coś trzeba zrobic.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: spokojnie 5h

 

Kontakt: gg, steam, mail.

 

 

 

+ Na forum zaglądam często (kilka razy dziennie) Na razie nie ma potrzeby abym się wypowiadał, dlatego tego nie robię.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral. Widuję Cię na serwerze często, ale na forum nic nie piszesz i w sumie masz przegrane jakieś 8 godzin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, chociaż z drugiej strony łatwo go podejść z kosy co nie przystoi adminowi, ale współpracuje z dżakiem bardzo owocnie, aż się prosi o przyjęcie takiego gracza.

 

 

 

Poza tym mam fajną reputację, opis mówi wszystko o mnie, ładnie ktoś dobrał słowa. Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz ogarnięty jestem dla niego na Tak powody podał lovo a coś ode mnie to że jest miły i ogarnięty jak grałem pod innym Nickiem to go widziałem i stwierdzam że nada się na 100 % na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...