Skocz do zawartości
Gość

Propozycja i Uwaga ! -.-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

No to tak na serwerze gram może jakieś 2 - 3 tyg. Powiem tak serwer podoba mi się i ludzie są "niektórzy" bardzo mili ale trafiają sie cioty ale ja nie o tym tu .

 

 

 

Wkurzają mnie wasi zarąbiści admini i tu zaczyna się uwaga ! Proszę aby ich ogarnąć bo każdemu skoczy ciśnienie jak dostanie takiego bana :

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Pozostalo ci 4 minut i 25 sekund bana.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : eXtremes DamaGe ' VegaS

 

[AMXBans] Powod : ' Laming '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 48037777 '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' 159.205.142.40 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

Co to ku*wa za powód ? dziecko płacze bo za dobrze mi idzie ?

 

Ludzie ogarnijcie to .!

 

Po 2 na serwerze jest multum graczy i jakieś 30% to boty na wh , aimie itp. tylko gdzie są wtedy admini ? otóż nikogo nie ma i tracicie graczy wybierajcie staranniej adminów ogarniętych wiekowo i umysłowo . Którzy będą grali chociaż trochę na tym serwerze i oganiali botów , a nie banowali za dobrą grę .

 

 

 

Dziękuję za uwagę 3 punktu nie ma , jak na razie nie będę proponował wam współpracy jako admin serwera ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Laming o ile mi dobrze wiadomo to raczej odwrotność dobrej gry. Być może mocno przeklinałeś na serwerze a admin pomylił klawisze, gdyż jak sądzę powodem miała być kultura. Admini są dobierani szczegółowo a część jest wręcz tylko z naszego wyboru. Więc są to ludzie ogarnięci. A jak sam mówisz każdemu może podskoczyć ciśnienie jak ktoś go wyzywa bądź spamuje mu na u@. Pamiętaj, że kij ma zawsze 2 końce.

 

Tym razem wulgaryzmy Ci odpuszczę bez warn`ów, ale kolejny raz nie będę już tak pobłażliwy. Jeśli brakuje Ci słownictwa uruchom słownik wyrazów bliskoznacznych. Uwierz pomocna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chciałeś zabłysnąć administratorku ? Jakoś na serwerze i w życiu publicznym stosuję poprawną polszczyznę napisałem tak ponieważ wasz "admin" chyba nie wiedział co zrobił i mnie tym zdenerwował . Dobieracie adminów bardzo dokładnie ? to gdzie są wasi admini jak na serwerze pełno botów ? , jak bym miał ochotę to na forum poleciały by dem. z botami na waszym serwerze ale jakoś nie mam ochoty ośmieszać waszych adminów ;).

 

Na serwerze nie użyłem wulgaryzmów jak przypuszczasz i nie spamuje wiec nie wiem za co dostałem bana . Właśnie to jest ogarnięcie gdzie boty skaczą na cheatach , a admini banują dobrych graczy zróbcie z tym porządek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Lekceważący ton swoich wypowiedzi zostaw dla swoich kolegów, o ile takowych posiadasz, bo sądząc po Twoich wypowiedziach raczej siedzisz w piaskownicy i bijesz się o zabawki z 8 latkami. Rozumiem, że gdybyś miał admina siedziałbyś na serwerze 24h na dobę i perfekcyjnie sprawował tą funkcję rozpoznając oszustów po dźwiękach ich 2 strzałów. Z poprawną polszczyzną pisaną u Ciebie raczej krucho, a odgrażania demami albo pozostaw sobie albo to zrób. W buzi wszyscy jesteście mocni, w czynach znacznie słabiej.

 

Pozdrawiam Cię butny graczu (pamiętaj o słowniku pomoże Ci zrozumieć słowo butny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eXtremes , ja też na pewno bym się zdenerwował jakbym dostał takiego bana za dobrą, grę , ale po 1 : zły dział , a po 2 ogarnij się , bo takie rzeczy trzeba załatwiać na spokojnie, a nie spinasz. ; )) Rób te demka , chętnie je pooglądam. "Nie ma co gadać, tylko trzeba robić" . ;)) Jeszcze zrozum jedną rzecz , admin to też człowiek i na pewno nie będzie siedział na serverze 24 h na dobę ! ;) Pozdro . ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lekceważący Ton to jakoś przedstawiasz na razie Ty . Bo tak na prawdę nie wiem czy chcesz mnie obrazić czy przedstawiasz swoją historie życia ? Nie interesuje mnie to szczerze i nie o tym tu mówimy . Czy może po prostu mi grozisz przez neta przestawiając tym swoją jakże wielką postawę ? . Nie mam więcej pytań . Co ja co ale bardziej ogarnięci są tu admini ffa niż administratorzy .Pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawdopodobnie masz rację. Dziękuję za cenne uwagi. Co do obrażania kogokolwiek przez moją osobę. Popytaj na forum czy obraziłem kogoś w słowie bądź czynie. Grozić Ci nie mam najmniejszego zamiaru. Bo ani na to nie zasługujesz ani nie należę do tego typu ludzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BIJTA SIĘ, WINCYJ!

 

A tak serio - laming niekoniecznie może dotyczyć statów, nawet jeśli te miałeś na plus - możliwe, że admin za laming uznał to, że nie lecisz do paki tylko czychasz na uciekających od tykającej paki CT lub coś w tym stylu. Kolejny przykład gracza z serii "jesztem taki dobry i nigt mnie nie szanóje za muj skill!!11one!1". 5 minut minęło, poszedłeś zrobić herbatę, ban w tym czasie minął. Świat się nie zawalił?

 

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...