Skocz do zawartości
Gość

Morderca ogarnij sie ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina:Dzisiaj 10 40

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Morderca

 

Dowody:Nigdy nie mam klatek i wysokiego pingu ...

 

Świadkowie : Wszysczy co grali i siedzieli na ts

 

Uzasadnienie:Gralismy na inferno mialem juz amergency i prawie emp , pare razy dedlem Morderce i raz zaraz po dednieci go slyszalem na ts ( Bo siedzialem na innym nicku ) Morderca : ,, Ja pierdole , zaraz mu bana dam " I oto :

 

[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Morderca [AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl [AMXBans] Reason: 'radze ci klatki ogarac bo ciebie trafic sie nie da' [AMXBans] Duration: '5 minutes' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN' [AMXBans] Your IP: '83.5.171.223' [AMXBans] ======================================= Nie chodzi mi o UB. tylko czy admin , ktory dednie musi dawac bany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Człowieku na ts to Ciebie na pewno nie było i sobie możesz zmyślać można sprawdzić czy przez ostatnią 1h byłeś na ts na tym kanale co ja.. nikogo tu gdzie ja siedzę nie ma.. więc fajne kłamstwo.. i co do bana.. ja ciebie zabiłem rudne wcześniej. i dziwne ze już ema ale oka... co do Klatek. może sobie sprawy nie zdajesz.. ze wbiegłeś w 4 tt. oni do ciebie i nikt cie nie trafił pobiegłeś dalej. więc to chyba żart.. może coś na kapie odpalasz nie wiem... ale wymyślać możesz do woli jak i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"co do Klatek. może sobie sprawy nie zdajesz.. ze wbiegłeś w 4 tt. oni do ciebie i nikt cie nie trafił pobiegłeś dalej."

 

To nie oznacza, że ma klatki więc też nie masz stosownego dowodu.

 

Grubys, GrubyCzarnyKocie, Neo czy jak tam wolisz. Masz jakiś dowód, że byłeś na ts'a z mordercą albo ktoś to potwierdzi?

 

 

 

Morderca jak ktoś od razu ci daje bana to ciężko skombinować dowód, szczególnie na klatki bo nie możesz się ruszyć przy banie.

 

Pozdrawiam.

 

Zostawiam dalszej opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Morderca akutat wtedy siedziales na canale cod a ja bylem na jakim innym nicku na GHO$T Chyba ... Ale ja mialem beton i nikt mnie nie mogl trafic wiec... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak ja z Mordercą byliśmy na kanale sami i nikt nie wszedł o 10:40 ani później więc to wszystko jest zmyślone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

HardeQ nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Admin teraz ma mieć na wszystko dowody, bo nie rozumiem o co Ci chodzi. Jeżeli klatki były to ban jest słuszny i popieram Mordercę. Z resztą już dawno po banie więc temat jest do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A aj uważam ze ten gracz powinien zostać ukarany za kłamstwo.. mogą to sprawdzić H@,. ze nikogo na ts dziś rano poza mną i Fastenem nie było. więc to kłamstwo co napisał ten o to gracz ze słyszał ze coś mówiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czyli kłamstwo wyszło najaw. Chamstwo na całego, w dodatku tak beszczelne kłamstwo oczerniające admina ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W związku z zachowaniem GbubyKotek :D ban na serwerze zostaje mu przedłużony o kolejne 7 dni. Takiego zachowania nie będziemy tolerować. Zastanów się nad swoim zachowaniem. Masz na to 2 tygodnie.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...