Skocz do zawartości
Gość

KRS ONE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 18:05

 

Nick admina/gracza, który zawinił: KRS ONE

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Nie wiem po co ten gość ma admina? Pół godziny piszemy na U@, że gość odpalony, a on nic. Z początku myślałem, że nie ma admina na serwie ale nagle zrobił sobie vote na zmianę mapy, myśle nie widział napisze jeszcze raz, ale kolo zlał to wszystko.

 

Finał był taki, że dostałem bana 5 minutowca - "ogarnij się"??

 

Ja się mam ogarnąć?? Na dodatek widzę że kolo dostał ssy? OMG.

 

Kolega jawnie i bez skrupułów skanował przeciwników po ścianach ale lepiej ssy zrobić :/ Wstawie filmik z Hltv jak będzie bo to kpina, gość pojęcia o czitach nie ma ale za ogarnij się to bany sadzi :/

 

Nie powiem początek gry na tej serwerowni zapowiada się nieciekawie.

 

Sory za przydługawy opis ale mi wode zagotował no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czlowieku robilem obiad po pierwsze,nie moglem byc caly czas przy kompie, wszedlem zobaczylem spam od razu go sprawdzilem ze zrobilem mu ssy ? i co z tego ? jeden huj i tak nie wstawi jak mial wh nie takie rzeczy widzialem.Na czym sie znam to nie masz zielonego pojecia.Gram w csa ponad 5 lat i Ty mi nie bedziesz czlowieku wmawial co ja mam robic. Bana dostales bo sie popisywales przed calym serwem co to Ty adminowi nie napiszesz,nie moge dopuszczac do takiego czegos bo mi na leb wejdziecie i k..wa wszystkiego sam nie ogarne... Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie ładnie kłamać.

 

Wrzucam ss-y na których widać, że cały czas jak Ci pisaliśmy fragowałeś i miałeś nas w dupie, generalnie miałem to gdzieś do momentu gdy dostałem niesłusznie bana a kolo zamiast demka i perma to ss-y. Gdybyś choć jedną rundę na niego spojrzał nie miałbyś wątpliwości. Nie interesuje mnie ile lat grasz w cs-a bo z twojego zachowania wynika, że nie masz krzty pojęcia i kultury. Dziękuje, tyle w temacie. Dowody wrzuciłem, żeby nie być gołosłownym.

 

ibw8yw.jpg

 

6yjzn7.jpg

 

95o552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin zawieszony na okres 4 tygodni. Najpierw Serwer się ogarnia a później gra, zostałbyś zawieszony na 2 tygodnie ale za kłamstwa przedłużam dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...