Skocz do zawartości
Cowboy

Ponowne Podanie o Admina sreberko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: sreberko , sreberko33 , SK |sreberko33 ale teraz obecnie grywam na sreberko

 

Wiek: 30

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo dobre

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że 10/10

 

Staż w CS-sie: Nie pamiętam ale trochę już jest

 

Steam / NonStame: STEAM :sqrski

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ bardzo dobrze ogarniam to stanowisko miałem admina na innych serwerowniach no i ostatnio zrezygnowałem z innej sieci aby tu złożyć podanie wiem że mało adminów gra ale jak grają jacyś na WH bądź AIMie to często to zgłaszałem na sayu u@ lub jak nikogo nie było to pisałem do H@ na steamy żeby weszli ja ostatnio zaczynam grać częściej na tym serwie to tyle mam nadzieję że wystarczy

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ja czas na grę w tygodniu od Poniedziałku do Piątku to gram od 18:30 do 23:30 bądź 24:00 a w Soboty i Niedziele grywam więcej no i czasami też gram spary no i mixy

 

Kontakt: GG : 10572502 STEAM : sqrski No i PW na forum bądź często siedzę na ts3 a właściwie co dziennie

 

 

 

Wiem że mam trochę za mało jeszcze przegrane godzin ale zawsze się dobije a oto link: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=sreberko&Search=Search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Prawda jest taka, że poprzednie podanie zamknąłem ze względu na posiadanie przez kolegę admina na innej sieci. Multi-Head poszukuje lojalnych i oddanych tylko nam adminów. Tym bardziej, że serwer DD2 wymaga wiele uwagi. Forum ogarniesz przy okazji adminowania (jeśli będziesz miał okazję). Z mojej strony masz TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Także jestem na Tak. Trochę Cię poznałem, wydajesz się miły i na pewno ogarniesz.

 

Do tego wielki+ za to , że zrezygnowałeś z innego admina żeby dostać go tutaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...