Skocz do zawartości
Gość

Ponowne Podanie blantos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witaj chciałbym złożyć ponowne podanie o admina ponieważ codziennie przez serwer przemykają się dziesiątki cziterów a sam BadBoy z Claudiaa nie ogarnął tego bo tylko ich widze z reguły na serwerze a tak to jest pusto zadnego admina.

 

 

 

Nick: blantos

 

Wiek: 20lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na takich sieciach serwerów "bez reklamy proszę" /DoGeK :)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: 7lat

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:33240431

 

Dlaczego TY .!: Miły, uprzejmy zabawny z poczuciem humoru bezkonfliktowy bardzo dobrze dbający o serwer i starannie podchodzący do sprawy.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Sporo dlatego iż mam bardzo dużo wolnego czasu myślę ze tak od 5 do 7 godzin.

 

Kontakt: nick na steam : blantos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydajesz się być Ogarnięty. Ale niestety będę na Neutral, dlaczego ?, już mówie... Dlatego, że twoja aktywność na forum jest zerowa. Posiedź trochę na forum, zapoznaj się... . Poprawisz to będe na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK ;)

 

Bardzo dużo informuje mnie na U@ o cziterach, a jeżeli niema mnie w grze to pisze na steam ;)

 

Dużo grasz z nami, a aktywność na forum zawsze można poprawić ;)

 

Pozdrosy BadBoy[THC]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak ! Ogarnięty , gra dużo , pomocny ale musisz poprawić aktywność na forum ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Powiem tak, znam pana blantosa , czesto bywa na serwerze nie mam nic do zarzucenia. masz tam te 22+/- godzin

 

Zgłasza cheaterów itp..itd..

 

Tylko ta aktywność do poprawy na forum :)

 

 

 

 

 

Myślę że, na okres próbny można było by spróbować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 nie wyjeżdżaj z tekstem , ,że przez server przemykają się dziesiątki cziterów, bo to było jest i będzie. Ja bywam często na serverze , zaproś mnie na steam , tylko daj mi info jak Claudii i Baboyowi i już jestem . Myślisz, że jak dostaniesz admina to cziterów nie będzie, owszem pomożesz nam , ale będą na pewno. A co do podania jestem , aby dać Ci " na próbę" . :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

aktywnością na forum nie pomoge serwerowi pozbyć się cziterów lecz da się poprawić po czasie:) Moge dostać admina na próbę i pokaze że starannie i solidnie podchodze do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...