Skocz do zawartości
Gość

Siemanko (:

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemanko, z tej strony PIKUS. Jest to moja kolejna przygoda z graniem na jakiejś sieci serwerów, chociaż jednak ? W roku 2008 grałem na serwerze FFA i byłem tam adminem przez ponad 3 miesiące. W roku 2009 zakupiłem sobie pierwszego steama, i przestałem grywać na publikach, grałem wyłącznie mixy, turnieje offline, online i wszelkiego rodzaju mecze sparingowe. Teraz jest czas, kiedy to Counter-Strike stacza się na dno, więc pomyślałem że to dobra okazja by wrócić do tego, co miało miejsce w 2007-2008 roku kiedy grałem jeszcze cały swój wolny czas na serwerach publicznych. Przypadkiem trafiłem na Multi-Head, i zobaczyłem takie ogłoszenie jak "Poszukujemy adminów (...)" więc zainteresowało mnie to i założyłem konto na forum, spojrzałem na wymagania i troszeczkę przeraziło mnie to co zobaczyłem - 30h przegranych na serwerze, chociaż na to stanowisko potrzeba osoby, która naprawdę długo przesiedziała na serwerze. A więc przejdę do sedna sprawy - witam was bardzo serdecznie jeszcze raz :) Oficjalnie od teraz jestem graczem serwera FFA (: I mam nadzieję że na innych też pogram, łatwiej nam wszystkim będzie się dogadać jeżeli się poznamy :) Do zobaczenia na serwerze.

 

 

 

PIKUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witaj w Multi-Head. Rozumiem, że przeraziła Cię tam mała liczba godzin. Spowodowane jest to tym, że serwer jest dość młody a admini potrzebni. Jednak uwierz, każdy nie dostaje admina. Musi Cię poznać społeczność serwera jak i sieci. Poza tym jest to totalne minimum kiedy możesz złożyć podanie, żeby nie zostało odrzucone na starcie :). Miłego fragowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...