Skocz do zawartości
Gość

Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] There are 21 minutes and 38 seconds left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : Senta

 

[AMXBans] Reason : ' Miny '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 64689307 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 77.254.159.252 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

Problem polega na tym ze moje miny byly w przejsciu, ale nie kolo zadnej drabiny schodach czy czyms podobnym poprostu byly w przejsciu a on mi dal bana na 30min...Potem weszlem na serwer i powiedzialem na u@

 

"Albo gadasz za co dales bana albo pisze skarge" pisalem 3 razy a on ani raz nie odpisal.Miny byly na mapie de_italy dokladnie tutaj http://www55.zippyshare.com/v/63588858/file.html

 

Niema tu nic, zadnych schodow, drabin, okien czy wentylacji...zwykle przejscie...Nie mam dowodow bo miny przeciez wybuchly, ale spytajcie samego Magika moze bedzie mial odwage sie przyznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Myślę ze mogłeś odruchowo postawić minę w złym miejscu. bo sam grałem klasa z minami. więc wątpię ze admin się pomylił lecz poczekajmy na jego wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się ogólnie Patrzyłem się na ten rzut w płaszczyźnie :D i widać niestety że nie da się jej przeskoczyć i ban był pewnie z tego powodu więc moim zdaniem ban był zasłużony ,a po za tym kiedyś sam dostałem bana jak stawiałem tam miny :P

 

Więc skargę odrzucam i zamykam.

 

Wyjaśnione.

 

Pozdrawiam i zamykam

 

/clouse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

//otwieram

 

 

 

Gdzie w regulaminie jest jakikolwiek punkt, w którym jest napisane że min nie wolno stawiać tam gdzie nie można ich przeskoczyć czy obejść? Zacytuję regulamin:

 

"8. Miny - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie.

 

8.1. Zakaz stawiania min W pomieszczeniach gdzie są hosty, przed wejściami do tych pomieszczeń. W bliskiej odległości od drzwi,schodów bądź okien i w drzwiach."

 

 

 

Salezian nie zamykaj skarg na adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miny można tam kłaść więc nie wiem dlaczego Magik tobie dął bana , zobaczymy co on napisze.

 

P.S: HardeQ pisał to Vedaar/Vadeer, czy jak on tam miał , ale nie było to wprowadzone do regulaminu czyli to nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Idąc tokiem myślenie, że min nie można stawiać tam gdzie nie można ich obejść, pozostaną dla nich tylko otwarte przestrzenie gdzie nikt nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet gdyby Magik teraz skłamał nie mówię że tak zrobi , ale jak by skłamał i powiedział że były np: koło hostów to czarny463 i tak przegra tą rozprawę sądową bo nie ma ani jednego dowodu i nikt nie wiem jak było ( tylko Magik wie ) ;).

 

Ale poczekamy na wypowiedz Magika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja powiem tak jak sa tam zarysy drzwi, to w progu stala jedna mina za nia i przed nia stala jeszcze jedna. Probowalem je przeskoczyc ale i tak bym wpadl na jedna z tych 3 min, gdybym wczesniej wyskoczyl to bym sie zatrymal na zarasie drzwi i wpadlbym w srodkowa... wiec sie cofnalem a mninal mnie inny gracz ktory tez chcial je przeskoczyc ale wpadl w srodkowa i padlismy obaj... Wiec chcac nie chcac nie dalo sie ich przeskoczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hardeq jak myślisz, że da się to mi to udowodnij postawię tam minę i przeskocz ją to Ci uwierzę ,a po za tym jak ja dostałem bana to wyraźnie mi wytłumaczyli że tam nie wolno ich stawiać , więc teraz mi tu kitów nie wciskaj...

 

I co do otwierania i zamykania postów jeżeli myślisz ,że sam jesteś na tym forum to się mylisz jesteś modelatorem a nie h@ i nie podskakuj... wybaczcie ale nie lubię takich ludzi wielki Pan się znalazł....

 

Ps a Zamknięcie tematu było na Polecenie Właściciela Serwera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

//otwieram

 

 

 

Gdzie w regulaminie jest jakikolwiek punkt, w którym jest napisane że min nie wolno stawiać tam gdzie nie można ich przeskoczyć czy obejść? Zacytuję regulamin:

 

"8. Miny - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie.

 

8.1. Zakaz stawiania min W pomieszczeniach gdzie są hosty, przed wejściami do tych pomieszczeń. W bliskiej odległości od drzwi,schodów bądź okien i w drzwiach."

 

 

 

Salezian nie zamykaj skarg na adminów.

 

Dlaczego nie możecie tego zrozumieć ?? Powtórzę to po raz 10000 i jednocześnie ostatni niema w regulaminie punktu że minę ma się dać przeskoczyć... następne moje takie zdanie wypowiedziane do któregoś admina oznaczać będzie koniec sprawowania jego funkcji na serwerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...