Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Staszqa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 02-05-2013 22:31; 03-05-2013 14:45

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Staszeq

 

Świadkowie: Arashan

 

Uzasadnienie:

 

1. Wczoraj dostalem bana na 30 min za 'sg' na mapie assault mimo to ze byl poprawnie ustawiony (w glownym przejsciu tam gdzie stawiaja wszyscy tylko z tym wyjatkiem ze wpadl w niego owy glowny bohater Staszeq).

 

2. Dzis znowy dostalem od niego bana na 30 min. Tym razem za 'slowa na u@ i kulture'. Napisalem jedynie ze Durex ma wh bo cisnie przez sciany mino ze nie bylo widoczne jak ktos tamtendy przechodzi. A kultura za co ze napisalem na czacie KURWA!? Ogarnij sie bo nie jestes tutaj bogiem! Co kurde matka cie nie kocha ze sie wyzywasz na innych?

 

 

 

Wiem ze nie jestem tutaj jedynym pokrzywdzonym bo wielu moich kumpli tutaj gralo. A przestalo grac tylko i wylacznie przez CIEBIE! JA chyba tez tak zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Prawdopodobnie dostaniesz %%% za brak dowodow,

 

Co do sg to dales w domku na assulcie a byles w tt wiec to jest ban.

 

Przeczytaj regulamin na temat slowa o cziterach nie na u@ do tego przeklenstwo (nie wiem op co i co ci to dalo ale ok) i masz bana oto na 30 minut! :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. zadnego sg nie stawialem w domku wiec najpierw popatrz kogo to sg poza tym Arashan to potwierdzi bo gadalem z nim wtedy na skype

 

2 Nikogo nie wyzywalem na u@ Napisalem: "Kurwa sprawdzcie Durexa bo jedzie przez sciany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przestan spamowac dostaniesz %%% i moze sie uspokoisz...

 

pierwszy punkt ladnie klamiesz, bo specialnie dalem sie podlozyc pod sg zeby wiedziec czyje to jest, po za tym chyba rychu mi to nawet zglosil

 

A czy ty umiesz czytac? Ja pisze ze ty obrazales kogos? Zamknie to ktos prosze bo spam zaraz bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...