Skocz do zawartości
Procentowy

Application By DoGeK .

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imie: Arek

 

2.Kontakt: GG, Gmail, Skype, Ts, Forum.

 

3.Lokalizacja: Woj.Mazowieckie, Miasto : Ostrołęka.

 

4.Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: W tygodniu 4/5h z przerwami, w Weekendy dłużej.

 

5.Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Spory, forum mam otwarte wsumie cały czas.

 

6.Posty(min.15 sensownych): Są

 

7.Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Zamykać stare tematy, pomagać graczom.

 

8.Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Grafika, Cod mod, no i oczywiście UnBanTeam. (Najlepiej wszystkim)

 

9.Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Wydaję mi się, że mam dobry kontakt z ludźmi.

 

10.Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak.

 

11.Coś o sobie: Co tu dużo pisać... Mam na imię Arek, interesuję się piłką nożną, jak i Cs. Ostatnio zaintersowała mnie Grafika :P.

 

12.Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Miałem kiedyś swoją stronę, jak i pełniłem funkcję Moda.

 

13.Obowiązkowe mikro: Jest.

 

 

 

Liczę na pozytywne i w miarę szybkie rozpatrzenie Podania. Pozdrawiam

 

 

 

Jestem juz w UnBan Team, i chciałbym coś jeszcze robić na forum, ponieważ po ogarnięciu Ss'ów, siedzę tylko i odświeżam i czekam aż ktoś wstawi ss'y. Poradzę sobie w ogarnięciu tego i tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

xDoGeK ogarnięty jesteś bardzo dobrze.Aktywny na forum jesteś bardzo dobrze.Trzymasz się regulaminu forum bardzo dobrze.Dogadujesz się z innymi bardzo dobrze.Raczej znasz moją odpowiedź ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hmm... No to tak:

 

- Aktywność

 

- wiek

 

- przestrzega zasad

 

- zaangażowany w to co robi

 

 

 

NA TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak :D

 

Spełnia wymagania :D

 

-aktywny na forum

 

-miły

 

-pomocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

xDoGeK, zostajesz niniejszym awansowany na Moderatora forum. Dochodzą Ci nowe obowiązki, z których będziesz przez administrację skrupulatnie rozliczany. Wierzymy, że ta funkcja Cię nie przerośnie i dlatego postanowiliśmy Cię w gronie Moderatorów widzieć. Jesteś zawsze pomocny i można na Ciebie liczyć. Sprawuj się dobrze. Jednocześnie nie zwalniamy Cię z obowiązków admina UnBanTeam`u. Jest to ciągle Twoje niemniej ważne stanowisko do piastowania, które siłą rzeczy mieści się w obowiązkach Moderatora.

 

akceptht.png

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...