Skocz do zawartości
Gość

vote no hej

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: no hej (________:-)________)

 

Wiek: 20

 

Doświadczenie (w byciu adminem): wszystkie komendy moge rowniez pisac i uploadowac rozne pluginy

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

 

Staż w CS-sie: 6 lat

 

Steam / NonSteam: 2k7 Link do Banid

 

Dlaczego TY .!: nie napinam utrzymuje dobry kontakt sumiennosc i konsekfencja, co prawda jestem nowy, lecz nie boje sie wyzwań

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: tyle ile moge 3h minimum

 

Kontakt: GG 722998/ Steam neqb/ skype booorsuk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze masz przegrane tylko 47minut i już składasz podanie na admina?W ogóle Cię nie znam , na serwerze widziałem Cię przed chwilą pierwszy raz.Zapoznaj się z nami i popraw aktywność na forum i serwerze wtedy możesz złożyć podanie.GAMETRACKER '' no hej ''

 

Link : http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=no+hej&Search=Search

 

 

 

--------------------@EDIT ! *To ^ up nie ważne ;)*

 

 

 

Z kolegą się zapoznałem jest ogarnięty , zgłasza czity na u@ dogaduje się z nim bardzo dobrze.Aktywność na forum i jak i na serwerze się poprawi.Jestem za daniem admina na próbę i zobaczycie , że kolega jest przyjazny i miły , ogarnie ;) ;_; jak dla mnie na admina by się nadawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Nie ogarniasz forum

 

Po 2. Masz 1 post dołaczyłeś w tym miesiącu (Pewnie dzisiaj lub wczoraj)

 

Po 3. Masz mało przegrane na serwie !

 

 

 

Na duże NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na serwerze masz przegrane tylko 47minut i już składasz podanie na admina?W ogóle Cię nie znam , na serwerze widziałem Cię przed chwilą pierwszy raz.Zapoznaj się z nami i popraw aktywność na forum i serwerze wtedy możesz złożyć podanie.GAMETRACKER '' no hej ''

 

Link : http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=no+hej&Search=Search

 

 

 

 

To również ja http://www.gametracker.com/player/__________%3A-%29__________/80.72.43.106:27027/ owszem to tylko lacznie 2h lecz nie posiadam stalego nicku wiec nie jestem wstanie okreslic ile gram

 

 

 

 

 

I co oznacza nie ogarniasz forum ? bo nie bardzo rozumiem taki powod totalnie wyjęty z kontekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się żebyś sobie poradził, ale na dzień dzisiejszy masz za małą aktywność na serwerze i na forum. Dlatego jestem na NIE.

 

Admin który jest nieaktywny jest bezużyteczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...