Skocz do zawartości
Gość

Podanie o UnBan Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Vinci

 

Wiek: 15

 

Staż na forum: Mały/średni

 

Czas spędzony na forum: 19 Godzin, 52 Minut, 48 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: W skali od 1 do 10 ? 7/10

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak, miałem styczność z tym.

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na serwie tak, ale już ban wygasł. (ssy czyste)

 

Dlaczego Ty?: Będę spędzał coraz więcej czasu na forum, bo jest miła atmosfera, fajna administracja. Chcę też pomóc w ogarnięciu banów, czitów.(bo coraz więcej jest demek z serva dd2 o czitach)

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Od wczoraj jakoś zacząłem po 3 - 4 h.

 

Coś od siebie: Mam na imię Karol. Lubię cs'a, piłkę nożną i ręczną. Interesuję się grafiką - mam zamiar iść do liceum informatyczno-graficznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku ogarnij się ok ? Po 1. Nie dawno do nas dołączyłeś. Po 2. Na forum nie jesteś zbyt często . Masz tylko marne 27 postów... . I już piszesz o podanie do UnbanTeam. Na dziale dd2 Pisałeś o admina x2 i gówno(przepraszam) z tego wyszło..Co ty Sobie wyobrażasz ? Powiedz mi.Nie przeczytałeś zapewne czego od Ciebie wymagamy ( tak jak w dd2 ). Obecne fakty . Dołączyłeś ( 24-04-2013 ) obecnie jest dzisiaj ( 27-04-2013 ) Jesteś z nami 3 dni i już piszesz podanie do Unban Team ? Zakładam , że byś nie ogarnął amx i w ogóle nawet Ci z trudem jest przeczytać regulamin forum. A w dd2 jeszcze pisałeś pod " Swoim własnym podaniem !! i chciałeś mieć admina tu i jeszcze na innej serwerowni .. . Idę w kierunku NIE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...