Skocz do zawartości
Gość

Mało adminów na DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum ale gram już parę tygodni na servie i czasami wchodzą ludzie z wh i aimem a admina nie ma . Zrektutujcie więcej adminów bo gra z "botami" jest nudna

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Tr$t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staramy się jako admini być bardzo aktywni ale mamy też życie prywatne pamiętaj o Tym. Nie każdy admin musi być u Twojego boku i banować Tych , którzy mają wspomagacze( aim , wh , hacki , sh itd.)Więc staramy się jak możemy..A admina zaufanego jest łatwo nie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale jakoś zbyt często adminów nie ma. Dziś od około 11:50 do 14:20 gadałem na TS'ie z Baksiem, to jako admin tylko on był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale jakoś zbyt często adminów nie ma. Dziś od około 11:50 do 14:20 gadałem na TS'ie z Baksiem, to jako admin tylko on był.

 

 

 

 

 

 

Z tym się nie zgodze ;) Wstałem dziś rano i byłem na serwerze od godziny 9. chyba do 11. lub 10:40 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aaaa to wcześniej ;) Mnie wtedy nie było, ale jak już Cię nie było to rozmawiałem tylko z Baksiem (i on był jedynym adminem[wtedy]) na TS'ie i jeszcze z Guciem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopie, popatrz na amxbans only dd2 i zobaczy czy nie ma adminów ;) Każdy admin ma swoje życie i nie jest na twoje zawołanie. Staramy się jak możemy. Ja w ciągu 2h zbanowałem 45 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to chyba problem się rozwiązał. Zawsze tak bd nawet jak by było 100000 adminów. ze znajdzie się moment kiedy ty + cziter jakiś gra a admina nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...