Skocz do zawartości
Gość

Proszę o UnBan :(

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry : Pawe(L)

 

Godzina, data zdarzenia: ok. 16:00, 2013-04-25

 

STEAM_ID / IP: 2009395719/31.130.100.15

 

Uzasadnienie: Dziś otrzymałem bana za obraze admina Er. W dodatku na tydzień :huh: !!! Proszę o odbanowanie lub ewentualne skrócenie kary. Powodem wulgaryzmów jakich użyłem był fakt, iż podczas gry (wyjątkowo udanej na tej mapie :lol: ) powyższy admin wyrzucił mnie dla zabawy podczas zbierania Airdropu. Uważam takie zachowanie za niegodne admina. Mam nadzieje,że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie. Serwer Multi-Head jest wyjątkowo dobry i nie chciałbym tygodniowej przerwy. W przyszłości będę starał się unikać takich zwrotów w kierunku administratorów, ale zachowanie admina Er. było karygodne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak kolego.

 

Nie dostałeś kicka dla zabawy tylko spamowałem do ciebie " Cele " A ty miałeś to w dupie i puściłeś sobie airdropa gdy byłeś w tt i miałeś do podłożenia pakę.

 

Więc dostałeś kicka po czym wchodzisz na serwer i ciśniesz mi jak jakiejś zwykłej szmacie.

 

Ja sobie na to nie pozwolę, wiem że masz klasę premium ale to nie upoważnia cię do wywyższania się.

 

Jestem w stanie skrócić ci karę do 3 dni i nie mniej ponieważ swoim tekstem przesadziłeś.

 

Na przyszłość będziesz wiedział jak masz się wyrażać do administracji.

 

Tutaj jeszcze masz dowód na swoją karę

 

http://speedy.sh/EMe99/2013-04-25-00001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kara jak najbardziej zasłużona. Kolego, chamstwo jakim się wykazałeś przekracza wszelkie granice. Może ten rozbrat z serwerem da Ci do myślenia i na przyszłość zastanowisz się co piszesz. Kara skrócona do 3 dni.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...