Skocz do zawartości
Gość

Podanie Na Admina Fant'i

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Fant'i

 

Wiek:19 lat.

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem admina na 2 serwerach adminem bardzo dobrze prawowałem jego władze .

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8/10

 

Staż w CS-sie:4 latka

 

Steam / NonSteam: STEAM ' STEAM_0 : 0 : 47976419 '

 

Dlaczego TY .!:Dlaczego ja ? : Witam całą Administracje chciałbym was przekonać w jakiś sposób , żebyście to też mnie wybrali na ADMINA serwera ONLY DE_DUST 2 dużo czasu spędzam na waszym od rana do czasem bardzo późna na serwerze i widzę co jest grane widzę też , jak dużo Ludzi gra na waszym serwerze na Dopalaczach , zawsze jest problem który zadają sobie pytanie gracze " Gdzie jest " Admin " ten serwer jest bardzo dobry i przyjemnie się gra dopóki jakiś koleś nie wiejdzie na niego i nie odpali " WH , AIM-a " . Dlatego też piszę te podanie bo chciałbym zaprowadzić na tym serwerze trochę porządku. Zapewne nie chcecie żeby duża ilość osób odeszła od waszego serwera dlatego że dużo tam ludzi gra na Haxach . To by było na tyle z tego Podania i mam nadzieje ,że zostanie ono pomyślnie rozpatrzone .

 

 

 

Z wyrazami Szacunku : Fant'i

 

Kontakt: GG: 24448391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fanti nie spełniasz podstawowych wymagań stawianych adminom. Na serwerze przegrane minimum 30h. Masz raptem niecałe 7. Dzienny czas spędzony na serwerze w Twoim przypadku jest dość słaby. Bywają dni kiedy wcale Cię nie ma. Posty na forum nadrobiłeś w dziale przywitaj się. Więc w najlepszym przypadku jestem neutral jednak skłaniam się w kierunku NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Fant'i jak consecuente powiedział nie spełniasz wymagań na admina. Dołączyłeś do nas(10-04-2013.)Obecnie jest dzisiaj (21-04-2013.)Nie minęło nawet 2 tygodni a Ty już piszesz podanie o admina?.A co do przegrane godzin na serwerze to wynosi 6.67 jeśli nie wierzysz zobacz tutaj : http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=Fant%27i&Search=Search

 

2.Zakładam , że w ogóle nie przeczytałeś wymagań admina..

 

 

 

 

 

 

 

PS:Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełnić następujące kryteria:

 

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum,

 

- Posiadanie mikrofonu,

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam,

 

- Minimum 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ok nadrobie godziny na serwerze pzreczytam cały regulamin na admina i w swoim czasie wstawię następne podanie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...