Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY Masa Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Masa

 

Wiek: 22 prawie

 

Doświadczenie (w byciu adminem): własny serwer kilka miesięcy, i kilka innych serwerów które, albo samemu się starałem, albo dostawałem za top w rankingu

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): jeśli chodzi o konsole będę musiał sobie trochę poprzypominać a menu full ogar

 

Staż w CS-sie: 608h w steam, i zanim go mialem kilka lat, zaczynałem od 1.5 chodząc na kafejki mając 10 lat >.>

 

Steam / NonSteam: steam. STEAM_0:1:21104608

 

Dlaczego TY .!: Nerwy puszczaja gdy gram sobie spokojnie na ffa i wbija taki odpaleniec i nikt nic nie może z tym zrobić

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-8h w różnych godzinach ze względu na 3 zmianową prace

 

Kontakt: 997808 gg czesto niewidok (bo gram w cs :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę zwiększyć Aktywność na Forum + na ,,ts " wejść zapoznać się z ludzmi:).

 

No i przede wszystkim więcej godzin przegrać na ffa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE.Dlaczego ostatnio graliśmy na serwerze zrobiłem gościowi ssy bo ewidentnie był odpalony bo zresztą ssów nie wrzucił,po czym inny gość zaczął mnie obrażać i też dostał bana.Aty zamiast mnie poprzeć zacząłeś mieć jakieś pretensje że wszystkich banuje.NIESTETY ALE DZIĘKUJE ZA TAKIEGO KOLEGĘ ADMINA KTÓRY NIE ROZUMIE PO CO SĄ ADMINI !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś bardzo często na serverze , jednakże jestem za daniem ci admina na okres próbny 14 dni. ;) .Tylko musisz poprawić aktywność na forum , jednak to nie jest najważniejsze. ;) Mówisz , że nikt nic nie może zrobić z cziterami , a piszesz do kogoś w tej sprawie ? O to jest pytanie , bo myślę , że jakiś admin na pewno będzie , nie o każdej porze dnia i godziny,ale jak tylko będzie mógł to wejdzie na server i zrobi to co trzeba. Wystarczy poinformować. (Jeszcze wbijaj częściej na T'sa.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałem typka pare razy na servie

 

jestem neutral.

 

 

 

 

 

Smallhead- i kto tu mówi o aktywności na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...