Skocz do zawartości
Gość

Podanie Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Fant'i

 

Wiek:19 lat.

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem admina na 2 serwerach adminem bardzo dobrze prawowałem jego władze .

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8/10

 

Staż w CS-sie:4 latka

 

Steam / NonSteam: STEAM ' STEAM_0 : 0 : 47976419 '

 

Dlaczego TY .!:Dlaczego ja ? : Witam całą Administracje chciałbym was przekonać w jakiś sposób , żebyście to też mnie wybrali na ADMINA serwera ONLY DE_DUST 2 dużo czasu spędzam na waszym od rana do czasem bardzo późna na serwerze i widzę co jest grane widzę też , jak dużo Ludzi gra na waszym serwerze na Dopalaczach xD , zawsze jest problem który zadają sobie pytanie gracze " Gdzie jest " Admin " ten serwer jest bardzo dobry i przyjemnie się gra dopóki jakiś koleś nie wiejdzie na niego i nie odpali " WH , AIM-a " . Dlatego też piszę te podanie bo chciałbym zaprowadzić na tym serwerze trochę porządku. Zapewne nie chcecie żeby duża ilość osób odeszła od waszego serwera dlatego że dużo tam ludzi gra na Haxach . To by było na tyle z tego Podania i mam nadzieje ,że zostanie ono pomyślnie rozpatrzone .

 

 

 

Z wyrazami Szacunku : Fant'i

 

Kontakt: GG: 24448391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze masz 12 godzin, nie mało, nie dużo, ale na admina według mnie pownieneś miec więcej, konto na forum tylko dla podania, więc aktualnie jestem na nie. Złóż podania jak już nadrobisz posty i napewno dostaniesz ode mnie TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE.!

 

Powody?..!:

 

1. Aktywność na forum ? Wow aż tylko 1 post ^^ szacun

 

2. Konto założone tylko dla podania

 

3. Nie widziałem Cię ani razu jeszcze na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli mam rozumieć jeżeli poprawię Aktywność na Forum będę się udzielał w postach to jest możliwość że zostanie wasza decyzja zmieniona na TAK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...