Skocz do zawartości
BounDer

Na morderce.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 07.04.2013: ok.20:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Morderca

 

Dowody: http://www.speedyshare.com/fmmzk/mordercaaa.dem

 

Świadkowie: Demo wystarczy..

 

Uzasadnienie: Bardzo rzadko piszę skargi. No ale jednak. Nasz kochany Morderca, tak często pisze, że przestrzega regulaminu, że nigdy nie wali rakiet przed 8s., że nie buguje perków przez klany.. Tu jest dowód na to, jak morderca przy pomocy klanu buguje 'bazookera'. I tak jest na każdej mapie. Jak ma wyposażenie wsparcia, dziwnym trafem ma po 8-9 rakiet na runde. Nie chciało mi się dłużej siedzieć i oglądać jaki on jest PRO dzięki bugowaniu. Mam nadzieję, że zbanujecie go za bugowanie na tyle, na ile on banował ( 1 dzień ), lub po prostu ten chłopak nie odzyska admina. ;) Nie chcę wspominać o jego zachowaniu na serwerze. Tekty typu ' kurwo jak odzyskam admina ... ' ale niestety na to dowodu nie mam. Pozdrawiam BounDer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwiłem się skąd on ma tyle rakiet :D E morderca to się nie dziwie ze wybijasz polowe przeciwnikow , ale majac tyle rakiet to i dzieci by grały tak samo bądz lepiej;) Trzeba coś poprawić w tej klasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwiłem się skąd on ma tyle rakiet Duży uśmiech E morderca to się nie dziwie ze wybijasz polowe przeciwnikow , ale majac tyle rakiet to i dzieci by grały tak samo bądz lepiejOczko Trzeba coś poprawić w tej klasie

 

____________________________________________________

 

Napiorek to nie jest wina klasy ! Cyber ma tylko 2 rakietki , a to , że ma więcej to sklep klanowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


człowieku jak zabije kogoś to dostaje kase lub per i go sprzedaje i mam kase na rakietki.. pozatym.. H@ moga sprawidzc ile w magazynie mojego klanu jest perków. czasami sa 3 bazuki. a ostatnio chyba byly 2 zestawy wsparcia i 2 bazuki.. wiec w sumie na moglem oddac 1 i drugi zestaw wziasc ? nie? nie bugowałem jednego. i to da rade udowodnić przestrzegram regulaminu i mi tego nikt nie zażuci. Dziś wieczorem bd grać to zrobie ss magazynu mojego klanu to skoncza sie wasze głupie osąndy do mojej osoby bo to zaczyna byc irytujące..

 

 

 

a i Bounder za kłamanie bo h@ skatuje zeby all co pisze znalazł i to co ostatnie napisałeś ze ja mówie ,,kurwo jak odzyskam admina" co jest wielkim klamstem bo tylko kolegom odp. BD miał wyciagniete konsekfęcje

 

 

 

 

 

Lecz jak wam wygodnie to wymyślajcie nie widziliscie jak zbugowałem skoki miałem ich chyba z 220 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra jestem z Mordercą w klanie i jak gramy to wszystkie perki typu rakiety i inne oddajemy do magazynu dla niego i niekiedy w magazynie są po 3 wyposażenia wsparcia albo po 2 bazookery także chyba można wymieniać sobie perki , po to to jest nawet mogę ss zrobić jak gramy na nasz magazyn !! A po drugie można kupować rakiety w sklepie klanu !!

 

Wiec wydaje mi się że ta skarga jest nie potrzebna !! hahah ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rakiety sa wszedzie tylko trzeba wiedziec skad je wziąć (u nas w klanie jest niekiedy tyle perkow z rakietami) a do tego mozna kupic wiec po co te dyskusje poczekajmy na h@ oni moga sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za Mordercą,serwer jest nieco zmodyfikowany jest dużo tych bajerów a Morderca nie jest dzieciakiem i zna się na rzeczy.

 

 

 

 

 

PS: Pozdro Mordulcu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tu stanę murem za Mordercą gdyż tak jak piszą wyżej jak ktoś ma wsparcie lub bazookę to wkłada ją do magazyny a morderca po prostu wymienia je .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc jak w moim klanie będę miał 5 perków, które dają niesmiertelność na jakiś czas i będę sobie co rundę bral 5 razy nieśmiertelność, to nikt z tym nic nie zrobi? :) Bo przecież to legalne? Tak to zrozumiałem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj zostalo wszystko wyjasnione sam nawet jestem swiadkiem ze mielismy duzo perkow(Wyposazen wsp. Bazuk :D ) i poprostu on sobie wymienial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miała być super sprawa z tymi klanami. Pierwsi w Polsce. A jest burdel na serwerze, oszukiwanie i coraz mniej graczy. Mam nadzieje że góra inaczej rozwiąże sprawę z klanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko co jest prototypem ma swoje błędy, które należy wyeliminować. Problemem są gracze, którzy tylko szukają dziur żeby ominąć zasady i expić "do bólu". Ale dzięki temu "góra" wie na co zwrócić uwagę. Podobna sprawa ma się z perkami. Bugowanie ich jest na porządku dziennym. Mamy w związku z tym wyrzucić perki z serwera? Klasy też są bugowane. Dodać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...