Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Pozdro600 i Jail Man Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 07.04.2013

 

Nick admina/gracza, który zawinił: pozdro600 oraz Jail Man Master

 

Dowody: Nie jestem takim co nagrywa wszystko co się dzieje. To było nagle

 

Świadkowie: Ludzie z serwera

 

Uzasadnienie: (...)Patrzenie się maksymalnie w góre do odwołania ,kucanie do odwołania(...), zabili kucających zostawili SIEDZĄCYCH. Gdy mu to napisałem, zacząć pisać że nie patrzyłem się w góre (A patrzyłem) Jednak nawet jeśli był nie patrzył, to i tak zostawił siedzących a nie kucających.

 

(I POZDRO600 MA ADMINA!)

 


 

BŁĄD W NAZWIE TEMATU.

 

Jail man Master*

 


 

*NEWS SPRZED CHWILI*

 

Jail man master CIĄGLE zapomina o odliczaniu i ma masowe free kille. Potwierdzą wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz ja ci powiem kilka slow. Bedziesz teraz byle kogo zglaszal zeby zabrac admina bo ty nie masz po 2 ivona nie patrzyles sie w gore i nie kucales tylko skakales i udezales a bylo totalny bezruch jail master tez tak powiedzal wiec jest moja racja i jego reszta ludzi tak samo uwaza wiec ani nie masz swiadkow ani dowodow wiec oco chodzi ci. Nie mozesz przebolec ze nie masz admina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aha, czyli jeżeli nie mam admina to już nie mogę zgłaszać tak? Pozatym jailmaster jak juz wspomnialem nie ogarnia i pewnie nie chcial wyjsc na glupa. Świadkowie to ludzie ktorzy umarli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czyli ty i mandrynka bo zle zrobiliscie jedyni!!!!.Nie mowie ze nie masz admina to nie zglaszaj a prosze zglaszaj ja ci bronie nie ale miej dowod swiatkow.Ja mam ct oraz tt ze ja mam racje z jail masterem wiece oco tobie chodzi.Poprostu nie masz admina nie mozesz tego przebolec i wszyscy nie moga miec jesli ty nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak jeśli totalny bezruch nie był do odwołania, a kucanie było do odwołania to mieli "gwalcic ctrl" czyli kucac cały czas, więc ivona ma rację. Natomiast jeśli totalny bezruch byl do odwołania i kucanie też było do odwołania, to 2 polecenia się ze sb zklucily. Więc powinnien być FD dla wszystkich. Każdemu się mogło pomylić, nawet adminowi. :D

 

 

 

Edit:

 

 

 

Ivona bez dowodów nic nie zdzialasz, i jeszcze poleci 10% :/, więc jakbyś mógł to podaj nicki świadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powiem tak by bezruch ale nie totalny.Niech swiadkowie sie udziela albo jakies dowody jesli masz racje to przepraszam i zwracam honor ivona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli był totalny to mogli skakać,kucac, nawet jak nie było takiego polecenia, ale te polecenia "kucanie" każdy rozumie inaczej :/ Jeden zrozumie, ze ma trzymać ctrl a drugi ze naciskać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...