Skocz do zawartości
Gość

skarga na Grabarza ( 1 dzien z adma)

Rekomendowane odpowiedzi

mapa : minecraft v3

 

Byłem w ct z milusem . zostało 3 tt . byla zabawa szybkie palce. gracz o nicku bluenick najszybciej napisał . i miał wybrac jedna osobe do zabicia z TT. wybral mnie . gdy do mnie podszedl i zaczal bic , zabilem go. Grabarz go wskrzesil i milus podrzucil mu bron. znowu go zabilem . a Grabarz ( admin ) wskrzesil go i zgładził mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam tą informacje byłem na serverze i rozmawiałem z sNaKiem na skypie. Grabarz jest negatywnym ( dałbym mu -999 pkt ) adminem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Snake po pierwsze bluenick miał wybrać jedna osobę do zabicia. Nie było mowy czy z tt czy z ct miał wybrać osobę ogólnie. Po drugie zabiłem cie bo gdy bluencik cie atakował bo cb wybrał to ty go zabijałeś. Milus może potwierdzić.

 

 

 

Ps. jak piszesz skargę musisz mieć dowody, oraz zastosować się do wzoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak zły dział + Brak wyraźnych dowodów np. Ss'ów

 

Lecz raczej dany gracz nie może zabić prowadzącego gdyż wtedy nie był kto miał dalej prowadzić rozgrywki a to było by bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Snake nie był prowadzącym! Milus nim był. Przypomnę wam zasady zabawy pt. "Pierwsza reakcja" lub " Szybkie palce" Otóż polega ona na tym, że gracz, który jako pierwszy wykona daną reakcje, pierwszy napisze dane słowo może wybrać x osób do zabicia, może pierwszy np skakać do wody itp. Ale wróćmy do wybierania osób do zabicia. Jeśli prowadzący strażnik wyraźnie nie powie " Wskaż x osób do zabicia z TT" gracz może wybrać nawet prowadzącego strażnika i wtedy ów strażnik musi dać się zabić, lub wpisać w konsoli "kill" W tym przypadku Prowadzący strażnik- Milus nie powiedział że bluenick ma wskazać 1 osobę do zabicia z TT więc bluenick wybrał snake. Ale nasz kochany snake się z tym najwyraźniej nie pogodził i zabił bluenick'a. Ja bluenick'a ozywialem, gdyż snake zabił go bezpodstawnie, ale snake go znów zabił. Więc szybko ozywilem bluenick'a i zgladzilem snake. Poczym on zaczął pisać że złoży skargę, Tak wyglądała cała ta sytuacja, mam nadzieję że spór zostanie rozstrzygnięty.

 

 

 

"Dziękuję, Dobranoc!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grabarz ma racje, ty zacząłeś się kłócić,że nie wpiszesz killa w consoli więc Bluenick się zdenerwował i sam próbował wymierzyć sprawiedliwość.

 

Grabarz cały czas odradzał Bluenicka, a gdy ten próbował choć na kilka metrów chciał podejść do Snake to snake go zabijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...