Skocz do zawartości
Gość

Problem z usunięciem

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo plików pobieram z Torrenty.org i w tym czasie zorientowałem się ze jak chce usunąć pewnien plik to wyskakuje mi błąd 0x8 i tak dalej z obrazkiem Deamon Tools nie wiem co zrobic w tej sytuacji mam nadzieję ze pomozecie mi z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie możesz tego usunąć bo masz to w deamon tools wejdz wejdź w deamon tool i odmontuj obraz i usuń go z listy wtedy bez problemu będziesz mógł go usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nadal nie moge ;d nawet próbowałem odinstalować Deamona i dalej jest ten błąd i nie wiem co zrobić ;/

 


 

Pisze że jest błąd i że plik jest nieczytelny lub uszkodzony i gdy próbuje go usunąć to wtedy pisze Spróbuj ponownie i nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To troszkę dziwne, sam pobieram z torrentów i wszystko śmiga[tak tych z płatnym kontem].

 

Są przeróżne programy do usuwania tego typu problemów, poszperaj w google, ale do ich używania musisz się chodź trochę na tym znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wiem że tych programów jest od groma na jednym poradniku pisało żeby usunąć w Trybie Awaryjnym lecz nawet to nie zadziałało lecz się tym nie przejmuje jak nie będe już potrzebował rzeczy z tego pliku po prostu go sformatuje ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...