Skocz do zawartości
Gość

Lekkoatletyka.

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie swoje osiągi, w dyscyplinach lekkoatletycznych.

 

Ja biegam amatorsko, od przedszkola, w wieku 6 lat zająłem 2 miejsce w biegu solidarności, potem w szkole mieliśmy zawody w bieganiu, to też zawsze na podium. :D

 

 

 

A wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi sie że otwieranie takich wątków nie ma sensu.

 

po co piszesz taki temat skoro nie masz żadnych poważniejszych osiągnięć.

 

nie mam tu nic złego na myśli ale wydaje mi sie że w podstawówce każdy biegał i miał jakieś medale ze zajęcie miejsc 1-3.. No sorki :)

 

Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zjebałem przed 4 tajniakami, 2 sukami i 1 kabaryną na raz :D hehe to jest moje największe osiągnięcie lekkoatletyczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak goniła mnie babcia z laską to liczy sie do lekkoatletyki ? :D

 

Musiałem skakać przez płot. :D

 

Oczywiście że to nic złego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to ja też z chęcią napiszę o swoich osiągnięciach . Ja z dziedziny lekkoatletyki mogę powiedzieć o moich dokonaniach " Skoku w Dal" to była moja najlepsza Dyscyplina lekkoatletyczna którą uprawiałem od VI klasy podstawowej . Byłem 2 razy a mistrzostwach Polski takze jest czym się chwalić ^^. Pierwsze Mistrzostwo zdobyłem w wieku 12 lat w szkole podstawowej zgarnąłem I miejsce za najdalszy skok :) Do pobicia rekordu brakowało mi jakieś 84 cm. Drugie i ostatnie Mistrzostwo osiągnąłem w wieku Gimnazjalnym miałem zaledwie 15 lat . To były zawody w Warszawie też zająłem pierwsze miejsce :). Teraz już nie skacze mam problem z kostką no i można powiedzieć ze zakończyłem już z Skakaniem .W szkole średniej złapałem Kontuzje na treningu źle ustawiłem stopę no i kontuzja została do dziś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja trenuję obecnie w klubę specjalizuję się w rzucie oszczepem ale również lubię rzucać młotem,dyskiem oraz kulą jest to moja pasja. Byłem 5 na zawodach lecz miałem ciężką rywalizacje bo wygrał konkurs mistrz polski w rzucie oszczepem w mojej kategorii wiekowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój rekord na 1000m to 3.32 :) 1 miejsce w gminie na zawodach xD

 

 

 

haha. i jeszcze wyczynowa ucieczka ze znajomymi :D taki rolnik nas gonił bo sb coś ubzdurał haha przez kilka płotów to się przeskakiwało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...