Skocz do zawartości
vEq.!

Karaoke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zaproponować jedną propozycje dla zabawy.Można by było zrobić na TeamSpeak'u karaoke ;).Jeśli propozycja fajna to piszcie czy się zgadzacie ;).Date oraz godzine można ustalić z H@ :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hehe . Ale pomysły ;d jestem za Karaoke grupowe np ;d hehe ;d dobre !!!

 

Jestem na tak !!! 3x przechodzisz dalej ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam Bota muzycznego wiec mogę być tez prowadzącym :] i Fajny pomysł;] jestem za Sobotą kolo 18 dużo osub siedzi :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nagroda? bez nagród musi być ? cel ? dobroduszny? Czy musimy byc tymi Polakami co tylko coś za coś nigdy nic za free od Siebie? zeby wprowadzić zmiany?

 

Jestem za tym aby to przeszło. i było o tak o . zeby ludzie mogli sie wykazać a nagroda bd. taka ze wszyscy którzy brali udział sa wygranymi nie ma lepszych i gorszych. wszyscy sa równi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mam Bota muzycznego wiec mogę być tez prowadzącym :] i Fajny pomysł;] jestem za Sobotą kolo 18 dużo osub siedzi :}

 

 

 

 

dobry pomysł byśmy wysyłali tobie piosenki a ty byś puszczał :D

 

Jury: Aquax,Wilku,Consec :]

 

a np. nagroda za 1 miejsce vip lub klasa :]

 

 

 

chętnie bym zaśpiewał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klaqson tylko żeby nie było że Jury nie będzie się znało np: na rapie i będzie dawać nie każdemu młodemu raperowi ;].

 

Najlepiej w Jury były by osoby które znają się bardzo dobrze na muzyce , jak i na rapie jak i na disco polo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak dobry pomysł też sobie pośpiewam Conse Przygotuj jakaś dobrą nute haha :D

 

Kiedy zaczynamy :D bo ja już gotowy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...